Skocz do zawartości
Nerwica.com

Przywitanie i pytanie.


Pawel1990

Rekomendowane odpowiedzi

Hm.

- myśli aby się zabić. 2 razy probowalem ale nie moglem tego zrobic.

- czasami zwlaszcza w nocy gdy wszyscy juz spia i ide np do kuchni to czuje jakby coś za mną szło i gdy tylko się odwrócę to na mnie skoczy i cos mi zrobi. Wtedy odrazu wracam do lozka i staram się jak najszybciej zasnac

- nienawidze rozmawiac przez telefon z nieznajomymi i nawet znajomymi gdy np jadę autobusem.

- gdy np idę wieczorem przez rynek gdzie jest pełno ludzi czuję tak jakby wszyscy się na mnie patrzyli i ze mnie śmiali

- w kontaktach z innymi tez nie jestem otwarty. Nawet z osobami które znam.

- czasami potrafi mi się tak nagle "wyczulić słuch" i strasznie zwracam uwagę np na jakiś ciągle powtarzający się dźwięk co po chwili strasznie mnie denerwuje i nie moge przestać go słyszec. Czasami jest tak przy jedzeniu że słyszę bardzo dobrze jak ktoś je normalnie ale dla mnie jest to tak jakby zwieloktornione. Do tego potrafi mnie wnerwić np wibracja komórki. Co prawda gniewu nie okazuję ale wewnątrz mam ochotę rzucić komórką aby się zatkała.

- teraz mi to troche przeszło ale wczesniej miałem tak że np gdy widziałem nóż krzywo połozony to odrazu widziałem jak spada i się komuś w noge wbija przez co natychmiast go poprawiałem tak aby równiutko leżal. Z innymi przedmiotami tez tak mam. Np w restauracji jak podkładka lezy krzywo to muszę ją wyrównać do krawędzi stołu. Z podkładką pod myszę też tak mam.

- potrafię w jednej chwili się śmiać a zaraz potem być albo wnerwiony albo bardzo smutny

- nic mi się nie chce chociaż bardzo chce coś robić.

- sądzę że jestem do niczego i nikim

- zwykły stres potrafię tak spotęgować że ciężko mi jest czasami myśleć. Nawet zadzwonienie do kogoś nieznajomego bardzo mnie "blokuje".

Jak na razie tyle mi przychodzi do glowy. MOże jest coś jeszcze ale nie zdaję sobie nawet z tego sprawy.

Jeszcze spytam, czy od psychiki mogą być problemy fizyczne??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze ,że szukasz pomocy na forum . Tu jednak możesz tylko porozmawiać .Prawdziwą pomoc otrzymasz od fachowców lekarzy .

Nie bagatelizuj tego ,próby samobójcze to dość silny impuls do podjęcia decyzji o wizycie u specjalisty. Rozpocznij leczenie ,popraw komfort własnego życia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Powiedz wszystko psychologowi, a lepiej od razu psychiatrze, to co napisałeś w swoim poście.

Moim zdaniem to nerwica lękowa, zalążki nerwicy natręctw i obniżona samoocena. Ale najlepiej iść do specjalisty oczywiście, bo to on będzie wiedział najbardziej co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×