Skocz do zawartości
Nerwica.com

odział psychoterapi....


patti1985

Rekomendowane odpowiedzi

Wittaj patti 1985, ja obecnie przebywam na oddziale dziennym psychoterapiii w Gorzowie wlkp bo z tamtąd pochodzę , jestem tam już czewarty tydzieN.Przychodzimy na 8,30 pon-pt do 13,30 -14,00.. Muszę Ci powiedzieć ,że jest to rewelacja, bynajmniej dla mnie też nie chiałam tam iść, będę tam może jeszcze jakieś 2-3 tygodni, bo najkrócej możęsz by\ć 6 tygodni do 12 w roku. Są rozmowy z psychologami,które zawsze wyprowadzają mnie z równowagi, bo psycholog tak ma ,że musi ciebie wyprowadzić z równowagi ,żeby sprawdzić twoje reakcje. Są zajęcia plastyczne, manualne, różne śmieszne rzeczy czyli robienie z niczego coś, gimnastyka 2 razy dziennie, co jest super muzykoterapie totalny odlot i wyciszenie, zbiorowe psychoterapie na forum tzw społeczność, jakiś tam posiłek ciasteczko itp, dzisizj na przykład zrobiliśmy sobie grila jest super. Ja się bardzo wyciszłam patrzę inaczej na świat i naczej rozmawiam z ludżmi. stanowisz tak jakby społeczność w grupie jest ok 20 osób z różnymi problemami . Nie idz na oddział zamknięty jeżeli twoje zdrowie na to pozwala bo tam jest dużo osób niekonataktowych i jest to oddział zamknięty i całodobowy,. Nie martw się jest na prawdę rewelacyjnie, odpocznij wycisz się i jak możesz nie bierz psychotropów bo ja już to dawno rzuciłam i myślę pozytywnie pozdrowienia :roll::P:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×