Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dla wtajemniczonych....


gregory_21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mysle ze emocje juz dawno opadly i pora bylo by sprostowac kilka sytuacji, jezeli rakas osoba bedzie niezadowolona z powodu uzycia jej nicka prosze o zgloszenie mod. i **** ,prosze rowniez modow aby nie usowali tego postu z gory dzieki.

 

Jak w temacie - dla wtajemniczonych. Sprawa dotyczy kilku osob mnie(mialem nicki rozne glownie gregory21,halfix)................................................................ jesli kogos pominolem przepraszam.

 

W niedalekiej przeszlosci dosc duzo syfu zostalo wyciagnae na swiatlo dzienne i forum publiczne, z tego powodu byly rowniez nieporozumienia dochodzace miedzy osobami.chcial bym aby kazdy z zaineteresowanych stron poznal moje zdanie, i aby zakonczyc raz a dobrze te nikomu niepotrzebne spory.

 

.....................jak wiesz miedzy nami znajomosc na poczatku nie ukladala sie za dobrze , przez co padlo wiele niepotrzebnych slow, z jednej jak i drugiej strony, na dzien dzisiejszy jestesmy w b.dobrych kontaktach, ale chcial bym abys wiedzial ze moje kontakty z Beata nie mialy na celu znniszczyc lub spowodowac jakiegos zaklucenia, waszej znajomosci jakow by ona nie byla, padlo rowniez wiele slow z mojej strony w Twoja zarowno na forum jak i prywatnie do Beaty, po pewnym czasie wyjasnilismy sobie to z czego sie bardzo ciesze, z mojej strony bardzo mi przykro ale kierowalem sie przedewszystkim emocjami, zreszta j.w mamy to juz wyjasnione.

 

...................... my rowniez mamy kontakt poza forum i czatem acz kolwiek ostatnio sie gdzies wyprowadzilas...pamietam czasy kiedy spotykalismy sie z ........ bylas zawsze neutralna,przez co i Tobie sie oberwalo, pamietam jakies logi z czata. ...... tutaj na forum chcialem Ci powiedziec ze Paranoja nigdy w mojej obecnosci nie powiedzial zlego slowa w Twoim kierunku , zreszta wydaje mi sie ze zasluguje na przeprosiny z Twojej strony, zawsze starala sie byc neutralna czego nie mozna o innych powiedziec.

Ja nie zawsze bylem az taki spokojny i bywaly sytuacje kiedy mocniej wypowiadalem sie na Twoj temat .......,ale czlowiek rozne rzeczy robi i mowi, nie jestem z tego dumny,stalo sie przykro mi...dobrze wyjac nauczke z tego...Przykro mi ...... ze zostalas w to wciagnieta, mam nadzieje ze nie zywisz urazy.pozdrawiam

 

[..............Pownienem tego nie komentowac... ale pozwole sobie :) ........., na pierwszy rzut oka odegralas w calej tej sytuacji ogromna role,Wydajesz sie mila osoba i poniekad jestes, mozna z Toba calkiem fajnie pogadac pod warunkiem ze zakrecisz kurki z jadem... dzieki Tobie powstalo wiele konfliktow nie tylko miedzy mna a ............ , niekonsekwentne usowanie postow,durne komentarze,prowadzily do sytuacji podbramkowej ,Beata z jednej strony ze mna, z drugiej jako Twoja zona, z 3ciej mod na nerwica.com sama wiesz jak sie to konczylo, nie bede sie rozpisywal.Z mojej strony padlo mnostwo , i nadal pada mocnych slow pod Twoim kierunkiem,niestety nic nie bierze sie z powietrza,niektorych zaluje..wkoncu nie jestesmy stworzeni tylko aby konsac., jesli chodzi o ......................................................................................

 

Czlowiek_Nerwica ehhh. Darek , ponalem Cie jako bardzo mila zagubiona osobe, pozniej sie odcioles sugerujac ze ja robie Ci taka a taka opinie..pozniej to sobie wyjasnilismy...Z moich ust w ok. marca/kwietnia padlo kilka slow po tym jak sie odcioles i wygrazalismy sobie na prv/czat to tyle, wiesz dobrze co mowilem nigdy pozniej nie powielalem ani nie tworzylem zadnych sytuacji podbramkowych.Ostatnio mowiles mi ze znowu cos do Ciebie dotarlo... nic nie jest mojego pochodzenia.Mam tylko nadzieje ze jestes bystry a za takiego Cie mam i bedziesz potrafil sam ocenic co i jak..

 

[b..........e zostawiam sobie na koniec :105: Eh ....sz jak bylo miedzy nami przedewszystkim burzliwie, bylo to spowodowane wieloma czynnikami, nerwica.com osoby min. wyrzej wymienione , moja impulsywnosc.Miedzyinnymi ta ostatnia cech spowodowala ze na tym forum/czacie padlo zbyt wiele slow.Ostrych czesto sam nie wierzylem ze az tak sie zagalopowalas, z mojej strony chcial bym abys wiedziala ze ciesze sie ze Cie poznalem, i przykro mi jesli ktokolwiek z osob w/w w jakis sposob sie od Ciebie odsuna.,nie jest to napewno moja wina ani nie bylo to moim zamierzeniem,jesli moje slowa Cie zranily,przepraszam.

 

Shad_noTomek gosc specjalny, Tomku chcialem cos napisac odnosnie usuniecia ............z funkcjii moda(znam powody ) chcial bym Ci powiedziec ze w moim mniemaniu a sam tez zarzadzam forum o podobnej tematyce popelniles duzy blas, Ona od samego poczatku wkladala duzo serca w to forum , do tego w przeciwienstwie do niektorych modow ma ogramna wiedze z perspektywy chociazby przebytych zaburzen,a jej posty pomogly stanac wielu osoba na nogi, ma cos czego wielu tutaj brakuje , serca i podejscia do osoby, a nie jak niektorzy poprawia gramatyke , albo pisze zdublowany temat,do kosza. nie zamierzam Cie prosic o przywrocenie jej poniewaz nie uczestnicze juz w nerwica.com czynnie, mysle ze pownienes troszke bardziej zdystansem podchodzic do takich decyzji , bo ta byla definitywnie na tle prywatnym, i my obaj wiemy o kim mowie.pozdrawiam

 

A osoba ktore nie sa w temacie a ,mimo wszystko przeczytaja... dam dobra rade...DYSTANS nie zapominajcie ze kazdy z nas pochodzi z innego srodowiska , co u jednego powoduje lekki strach innemu zafunduje atak panicznego lęku , nie traktujmy sie tak jak bysmy odrazu wiedzieli jak sobie z wszystkim poradzic. a zaoszczedzimy chcby takich sytuacji.pozdrawiam

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shad_noTomek gosc specjalny, Tomku chcialem cos napisac odnosnie usuniecia Pstryki z funkcjii moda(znam powody ) chcial bym Ci powiedziec ze w moim mniemaniu a sam tez zarzadzam forum o podobnej tematyce popelniles duzy blas,

[...]

mysle ze pownienes troszke bardziej zdystansem podchodzic do takich decyzji , bo ta byla definitywnie na tle prywatnym, i my obaj wiemy o kim mowie.pozdrawiam

Widocznie nie znasz powodów. To, że nie potrafiłem dojść do porozumienia z Beatą mogło się przyczynić, ale nie było głównym powodem mojej decyzji. Od tamtej sprawy minęło prawie półtora miesiąca. Z perspektywy czasu nadal uważam, że decyzja ta była słuszna.

Jestem wdzięczny Beacie za to co robiła dla forum swego czasu. Niestety później zaszły okoliczności takie a nie inne i trzeba było się pożegnać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Publiczne pranie brudów, ładnie masz pod kopułą. Ci ludzie na pewno będą ci wdzięczni.

p.s. DZIĘKI za włam na nasze forum (ty wiesz które), i tak dobrze wiem że to ty zrobiłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×