Moja depresja.

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Moja depresja.

przez motyl68 25 cze 2008, 13:08
To jest moj pierwszy post na tym forum po krótce staram sie opisać moja historie.
Od wielu lat lecze sie na depresje przetestowalem chyba wszystkie mozliwe leki i prawde mowiac zadne nie przyniosly zadnej zdecydowanej poprawy, Obecnie jestem na seronilu ale tez odnosze wrazenie ze na mnie nie dziala. Oprocz tego cierpie na agorafobie i wogóle lęki paniczne które czasem odzywaja sie bez powodów. Przetestowalem Diazepam, Xanax ,Afobam ,Alprox i teraz Neurol SR 1 mg. Leki te pomagaja doraźnie i chcialby przestrzeć przez wieloletnim używaniem - chwilowo pomagaja ale potem powoduja takie diabelne uzaleznienie ze trudno sie od nich wyzwolic.
I teraz prawdę mowiac jestem w kropce bo jestem z małego miasteczka psychiatrów jak na lekarstwo a ta pani na ktora trafilem nie traktuje mnie powaznie. Staram sie sam ograniczac benzodiazepiny ale wiecie z jakim trudem to przychodzi. I podziwiam ludzi którym udało sie wyzwolić ze szponów depresji.
Nie napisalem tego zeby oczekiwac jakiejs pomocy bo sam musze sobie pomoc ale zeby ostrzec przed naduzywaniem lekow.
Pozdrawiam was wszystkich i zycze powrotu do zdrowia.

Re: Moja depresja.

przez janek80 25 cze 2008, 15:13
Probowales zlofotu ??

przez motyl68 25 cze 2008, 17:56
tak i innych tez

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez janek80 25 cze 2008, 18:12
Przejedz sie do innego psychatry . Ta choroba moze miec inne podloze , tzn deprecha moze byc efektem . Moze wieczorem ktos bardziej obeznany ode mnie napisze .

Sortuj wg