Skocz do zawartości
Nerwica.com

I co ja mam robic :(


Rasel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam na imię Daniel koncze już 3 klase technikum (ledwie co klasy przechodze)

Już od dłuzszego czasu czuje straszną obojetnośc czuje ze nie ma dla mnie tu miejsca

wiecznie mam pecha czuje... jakby to nie był moj wymiar nie jestem szczesliwy nic mnie nie bawi zalogowałem sie tu bo pomyślałem ze moze dacie mi jakis powód ze nastawienie duchowe do zycia sie zmieni ... Teraz widze wszystko w ciemnych barwach ... bardzo byłbym wdzieczny jakby ktos ze mna pogadał na ten temat... na bliskich z mojego otoczenia wiem ze nie moge liczyc Będa pewnie mowili w stylu (co ty pieprzysz) (wez sie w garsc) itd ale ja wiem ze to nie pomoze ... przyznam sie ze nie jestem człowiekiem o silnych nerwach Pociesza mnie tylko to ze napewno gdzies tam sa tacy ludzie co tez sie tak czuja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o czym chcesz porozmawiać ?

Wydaje mi się, że tu wszystko jest jasne - potrzebujesz pomocy.

 

A może Ty po prostu nie wiesz co dalej robić ? Po co ?

Ja niestety nie jestem w stanie przywrócić Tobie wiary w życie i lepsze jutro, ale na pewno mogę z Tobą porozmawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rasel wiem, że psycholog to ostateczność i pewnie myślisz, że za Chiny się do nie niego nie wybierzesz, bo co pomyślą inni. Na pewno w Twoim życiu brakuje jakiegoś celu, do którego chciałbyś dążyć. Wątpisz, że ktokolwiek może Ci pomóc. Gdy ja mówię moim starszym o problemie to nic nie odpowiadają, albo jest to jedno, głupie zdanie typu: "to się z nim nie spotykaj" więc lepiej spotkać się ze znajomymi albo kimś innym z rodziny. Jeżeli chodzi o szkołę to musisz wziąć się do roboty, przysiąść nad książkami (to w IV kl., bo niedługo już wakacje :smile: ) i dobre stopnie na pewno zmienią też stosunek innych do Ciebie. Wiele ludzi myśli, że ten, kto ma słabe stopnie jest leniwy, tępy, ale wiele ludzi, też chce pomóc.

 

Najważniejsi są przyjaciele-oni Ciebie najlepiej znają i dlatego mogą Ci konkretnie pomóc.

Ale zawsze możesz zwrócić się na forum z jakimś problemem i ktoś Ci pomoże :) Na mnie możesz liczyć ;) Pozdrawiam cieplutko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×