kiedyś napisałam post...

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

kiedyś napisałam post...

przez ogi1984 20 wrz 2013, 21:47
Napisałam,że jestem z tym sama...bo rzeczywiście,tak było. Poszłam do specjalisty,dostałam leki i nadal wątpiłam,że uda się TO zwalczyć.Po pół roku kuracji (Depralin, Lamitrin, doraźnie Sedam), odstawiłam leki na zalecenie psychiatry. Pamiętajcie,to się w głowie zaczyna i tam musi się skończyć. Od kwietnia nie biorę leków, nadal zdarzają się ataki lękowe,ale teraz już nie wsłuchuje się w siebie. Wiem,co to jest,więc wstaję, idę dalej, odprowadzam dzieci do szkoły,potem odbieram i robię wszystko,co mogę, żeby o TYM nie myśleć.wiem,że to zostanie ze mną już na zawsze, ale nie mogę bać się życia.Stałam się łagodniejsza,bardziej uśmiechnięta,nie krzyczę,a siłę czerpię od moich 6 i 5 latków(a poza tym,mój partner wystawił mnie na bezpośrednie zetknięcie z kuchenka gazową i okazało się,że nic nie wybuchło :great: )Pozdrawiam Was,dziękuję i życzę sukcesów.

kiedyś napisałam post...

przez hania33 20 wrz 2013, 22:22
Gratuluje i pozdrawiam... :yeah:
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

kiedyś napisałam post...

przez maciekpoznan 21 wrz 2013, 10:15
Super się czyta takie posty. Gratulacje!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

kiedyś napisałam post...

przez Wieszak w trawie 21 wrz 2013, 12:49
Gratulacje :great:
Chowała w sobie resztki tego uczucia mimo to czasem odwieszała je niczym płaszcz na zakurzony wieszak z napisemPRZESZŁOŚĆwisiały już na nim tymczasowo smutek, nienawiść, gniew i od czasu do czasu poczucie samotności gdy jej smutki wisiały spokojnie w ciemnym kacie czuła się radosna i wyzwolona

Sortuj wg