Skocz do zawartości
Nerwica.com

" Tragedia trwa tylko chwilę cała reszta to Twoja zasłu


Ewelka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim! Wracam do Was po mojej krótkiej nieobecności. :( Przez ostatni miesiąc wiele się działo , przez tydzień byłam w szpitalu wszyscy wiemy w jakim. Tam oczywiście stwierdzili nerwice i przepisali mi Serotax ( nic nie pomógł, nie zauważyłam żadnej poprawy) po serii badań znów wylądowałam w szpitalu, ale tym razem na oddziale neurologii i po tygodniu badań stwierdzili padaczke! :evil: Teraz biorę leki przeciwpadaczkowe, ale nadal mam napady lęku nawet histerii nie moge spać, bo albo nie moge zasną ( stąd ta 5 godzina :D ) albo boje się zasnąć, bo wydaje mnie się, że umieram! Pomimo tych wszystkich dolegliwości jestem w lepszym stanie psychicznym bo uświadomiłam sobie, że tak naprawdę wszystko co się ze mną dzieje jest wynikiem zaburzeń układu nerwowego zapewne też i sfery psychicznej. Nie moje ciało jest chore, a układ nerwowy, który wprowadza moje ciało w błąd wywołując takie objawy! Do wszystkich, którzy dopiero niedawno odkryli w sobie tą chorobę i do wszyskich, którzy walczą z lepszym lub gorszym skutkiem z nią od dawna: nie prawda, że trzeba tą chorobę zaakceptować, przeciwnie należy z nią walczyć, ale należy też żyć tak jakby jej nie było, bo najgorszę co może nas spotkać, to gdy ona staję się celem naszego życia. Ja tak czynie! Jest mi trudno, ale za każdym razem gdy się budzę rano i boję się wstać powtarzam sobie, że to tylko choroba z którą mogę żyć, choć nie muszę jej akceptować! Życzę wam wszystkim powodzenia i 3mam kciuki! Pozdrawiam! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×