Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zaburzenia snu oraz jego swiadomość ??


rhplus90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od pewnego czasu mam problemy z zaśnięciem , a jak już zasnę najgorsze jest to że ten sen jest świadomy tego co w nim robię :/

Czasami jest że w pewnym momencie zasnę , ale dalej widzę ciemność w moim pokoju wstaje z łózka idę do toalety , z pokoju wychodzi moja mama coś się mnie pyta i wydaję się ze niby wszystko okej , ale póżniej zaczynaja dziać się dziwne rzeczy a zatem straszne rzeczy , wracam do pokoju a tam mam zapalone światło i widzę dziwnych ludzi coś do mnie gadają , a najgorszej jest to że i ch nie znam i sie ich boje , chodzą za mną a jak któreś z nich mnie dotknie to odczuwam ten ból prubóje się uwolnić , ale jest coraz gorzej dopiero po chwili jak widzę w tym śnie że w moim pokoju moje rzeczy np.szafka jest w innym miejscu lub komputer uswiadam sobie ze to sen , próbuje otworzyc oczy ale k... nie mogę ! A jak juz uda mi sie wyrwac z tego horroru budzę sie cały mokry , serce mi wali jak dzwon itp muszę natychmiast wziąsc coś na uspokojenie. Czasami bywa , że miewam też dobre sny spotykam różnych ludzi rozmawiam z nimi śmieje sie poruszam sie z miejsca na miejsce .Nawet , po pewnym czasie wiem że to sen ale nie chce się wybudzac bo jest mi dobrze :) Czekam na wasze opinie na ten temat.pzdr maniek lat 22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×