Skocz do zawartości
Nerwica.com

prośba o radę


sogamw

Rekomendowane odpowiedzi

droga asiulko82 najpierw przeczytaj całość a potem sie wypowiadaj...ponadto juz pana lancera nie mecze i on moze to potwierdzić!i chciałam zakonczyc ten temat bo ktoś wyciagną go z powrotem i załuje bo od nowa wszystko mi sie przypomina a chce skonczyc ten etap zycia a wiec prosze moderatora o usuniecie tego watku bo nie mam juz siły ani ochoty sie stresowac tłumaczyc tutaj ludzia bo i tak pewna czesc nie zriozumie, psychiatra to jrest lekarz i nie rozumiem czemu tutaj niektorzy z takim sarkazmem wypowiadaja sie na temat tego lekarza, jakby mi był potrzebny napewno bym skorzystała bo to jest ktos kto ma pomagac, pani psycholog stwierdziła ze ze mną jest jak najbardziej ok poradziła mi i jest dobrze to jest skonczone, z panem lancerem takze mam nadzieje ze juz przenigdy go nie spotkam i nigdy mnie juz nie spotka to co spotkał, dziekuje, a teraz prosze o usunięcie tego watku nie chce sobie niczego tym przypominac moich ciezkich chwil i jeszcze ludzie jak asiulka kpią z czyjegos nieszczescia ale to tylko o człowieku swiadczy, zegnam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×