Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kazdy moze z tego wyjsc tylko uwierzcie w to!


element

Rekomendowane odpowiedzi

Na poczatek siemanko wszystkim! Trzeba sie przywitac!:) w sumie to nie poczatek bo jestem na tym forum pewnie od jakis 3 lat kiedy szukalem pomocy w internecie i nie wiedzialem co mam ze soba poczac!!!!!

Moja choroba trwala chyba od czasow gimnazjum nawet moze od podstawowki ale nie zdawalem sobie z tego sprawy. Teraz mam 22 lata!

Zawsze mialem wrazenie ze jestem brzydki, nie atrakcyjny, nie lubiany. Ale najgorsze jest to ze racczej tak nie bylo. Zawsze mialem duzo znajomych, kazdy mnie lubil, bylem osobistoscia znana w szkole i szanowana. Chyba mialem za duze wymagania wobec siebie. Przygoda z moja depresja/nerwica objawiala sie w sposob nastepujacy. Podrecznikowy przyklad nagle brak checi do wszystkiego. Chlopak wysportowany ktory lubil pilke, koszykowke kazdego rodzaju sport nagle zaczal wstydzic sie cwiczenia na w-fie!. Przestalem uprawiac jaki kolwiek sport zamknalem sie w swoim swiecie. W domu byly wiecznie krzyki mialem tego dosc. Ucieklem w swiat wirtualny;) Zaczalem grac najpierw byl Starcraft jakies 5 lat spedzone. Turnieje zwyciestwa, Mistrzostwa Polski - nie powiem malo nie osiagnalem ;). Koniec ze starcraftem i z czasami kafejki ucieczki od rzeczywistosci nastala era Counter Strike!:) A wiec 3 lata grania na steamie wtajemniczeni wiedza o co chodzi turnieje takze zwyciestwa. Ale caly czas to byla ucieczka! Przez ten caly okres zbudowalem w sobie ogroooooomny mur! To byla ucieczka ale nie najlepsza. Mialem problemy straaaaaaaaaaaszne!:D Czulem sie jak scierwo smiec ;D. Caly czas wyobrazalem sie ze mam chory mozg bo tak zaczalem sie wylaczac. A sorry ze pisze strasznie chaotycznie ale za przeproszeniem "mam to w dupie":D nie jestem dyplomata zeby tutaj uzywac nie wiadomo jakich wariacji epickich. Wole pier.... 3 po 3 ;D tak normalnie uwazajac Was za swoich dobrych kolegow i tak z Wami rozmawiajac jak z nimi. Wiecie co jest najlepszym lekarstwem. Miec wszystko w dupie! Uwierzcie ze mozecie wszystko. Ja poszedlem na studia zaczelo sie pijanstwo, narkotyki moje zdrowie sie tak spieprzylo ze masakra nie chcialem isc na studia zeby sie uczyc chcialem uciec od rzeczywistosci jaka mnie otaczala. Pozniej przez lata sobie to wypominalem. MOJA RADA Sami nie [poradzicie sobie z ta pier.... choroba. Po 1 musicie udac sie do lekarza specjalisty ktory zaproponuje Wam jakas farmakologie!!!!! Leczenie tabletkami. Wasze myslenie zasmiecaja pojeb... mysli i nie potraficie sie skupic na niczym innym tylko myusleniu jak mi zle jak mi nie dobrze ale jestem do dupy. Nikt mnie nie lubi jestem taki i owaki. Zdajcie sobie sprawe ze to nie jest nie wazne i miejcie na to WYJE...... HELLLOOOO!!! nawet jezeli mamy najgorsze zycie na swiecie i tak myslimy Mamy rece! NOGI! JESTESMY ZDROWI tylkko musimy to zrozumiec LEKI SA PO TO ZEBY NAM POMOC JASNIEJ MYSLEC NIE WYLECZA NAS DO KONCA!!! PAMIETAJCE ONE TLUMIA OBAWY - zreszta po to jest. Wezmy rzecz logicznie. Po co robic lek ktory wyleczy chorobe w 100 procentach? I miec jednego klienta ktory wezmie owe magiczne lekarstewsko i wyzdrowieje w mgnieniu oka. To nie na tym polega Swiat jest skonstruowany w ten sposoob ze istnieja na nim ludzie DOBRZI i zwykle SKURWY.....STWO ktore na nas zeruje. Wiadomo ze produkujac leki ktore reduguja objawy ludzie po nie siegaja a tamci sie ciesze z czystego ZYSKU! po co zrobic lek na jeden raz jak mozna na nim zarobic MIliony! Moja rada taka 1 sprawa psychiatra wcale nie jest tak ze psychiatrzy sa dobrzi i nie dobrzi bo nawet zwykly szaman z pod klatki ubrany w fartuch ktory dostanie recepte od zajebistego lekarza przekaze Ci ja do reki a ja wokol niego stworze otoczke ze ten gosc ma magie w rekach jest najlepszym psychiatra na swiecie Ty to kupisz. Nie istotne jest to czy psychiatra jest zly czy dobry - DOBRY MA BYC PSYCHOLOG!!!!! masz sie poczuc jakbys rozmawial z przyjacielem. Psychiatra to zwykly baran ktory chce zarobic. Oczywiscie nie kazdy ale wiekszosc. Pracujac 20 lat i sluchajac o problemach myslicie ze on Was potraktuje jak indywidualnych pacjentow i podejcie do Waszego problemu normalnie? Zrobi tak jak ten co Produkuje Tabletki zeby miec z tego kase. Psychiatra oczywiscie jest potrzebny bo trzeba dobrac leki ale to najwiecej od Ciebie zalezy jak Ty podejdziesz do swojego Problemu. PO 1 POWIEDZCIE MI JAK MOZNA SIE WYLECZYC JAK WRACAJAC PO WIZYCIE OD PSYCHIATRY MAJAC WYPISANY LEK WCHODZICIE W INTERNET I SZUKACIE taka a taka nazwa jak dziala? czy mnie wyleczy? A tam ktos napisze ze to najgorszy lek jaki mial w zyciu. PRZECIEZ NIE MA LUDZI JEDNAKOWYCH po to tyle tych lekow wymyslono bo kazdy reaguje inaczej. Wejs ta tabletke nie wchodz na internet i wbij sobie do glowy ze zaczyna dzialac!. Jezeli naprawde tak jest idz do lekarza powiedz jak sie czujesz nie boj sie niech wymieni ale z kazda nastepna podchodz jakby to byla ta jedyna. W koncu trafisz na cos dobrego. Leki rozjasnia Twoj umysl a wtedy stajesz na nogi. Tak jak male dziecko uczy sie raczkowac tak Ty bedziesz wracal do Zdrowia! Ale pamietaj PSYCHOLOGIA TO PODSTAWA!!!! Ludzka psychika jest tak silna rzecza ze nie zdajecie sobie sprawy. Kwestia wiary. Jestem osoba Wierzaca ale nie chodze do kosciola wiem ze to glupota bo jak mozna wierzyc a nie chodzic do kosciola ale ja tak mam i naprawde nie wstydze sie tego. Wiecie po co jest wiara? po to zeby czlowiek nie zaprzatal sobie glowy problemami i mial jasniejszy umysl. A cuda? w cuda nie wierze nie ma cudow!!!!! TO POPROSTU PSYCHIKA! moge sie zalozyc ze jak wystrugalbym sobie ludzika z drewna i dokleil mu sztuczne jadra i wierzyl w ich wielka moc i mowil sobie codziennie przez 12 godzin jestem zdrowy bo "jajka" owego ludka mnie uzdrawiaja to takby bylo!. 100% Mam kolege ktory mial wypadek samochodowy i lekarze nie dawali mu zadnych szans na chodzenie a wiecie co robi? Zapieradala jak szalony. Bo co? Bo wierzyl! Nawet nie chcial pomocy psychologa. Wiadomo kazdy ma inna psychike! On akurat jest przykladem czlowieka ktory jest silny psychicznie. A wiecie w co wierzyl? - ze stanie na nogi widzial siebie jak chodzi jak biega snil o tym i nie dopuszczal do tego mysli nawet nie chcial rozmawiac o problemach z psychologiem bo wiedzial ze da sobie rade z tym sam? Czy to cud? Nie to ludzka psychika. Skad sie wziely nasze choroby? Bo przez dlugi czas myslelismy w czxarnych barwach! Zobaczcie moje stare komentarze. Jezu Ludzie Ratunku ja sobie nie dam rady nie iwem co mi jest mam goza mozgu mam raka mozgu mam otepienie starcze aizhaimera demencje udar srudar raka sraka i inne choroby. Co ja jeszcze mialem hmmm zaraz cukrzyce, moja tarczyca byla do wymiany moja watroba przestala dzialac. Ja pierdo.... i jak ja moglem byc zdrowy jak tak myslalem? PSYCHIKA CZLOWIEKA JEST NAJBARDZIEJ TAJEMNICZA SPRAWA!!!! To stad biora sie swiry, mordercy i inne fazy. Czlowiek oglada horrory 24 godizny na dobe pozniej na premierze Batmana zabija ludzi. Dziwne? Kinematografia ma z tego kase Ten pojeb co wyprodukowal taki film ma czysty hajs a ten idiota co oglada to 24 na dobe wkreca sobie ze jest w matrixie bierze strzelbe i strzela w ludzi. Dla mnie to nie jest dziwne. Troche sie rozpisalem pisze co mi do glowy przyjdzie ale moze jakos Wam dam do zrozumienia ze nic nam nie jest a cierpi nasza PSYCHIKA. I uwierzcie przesiadujac tutaj nie wyzdrowiejemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo caly czas podswiadomie myslimy o tym ze cos nam jest. MAM NADZIEJE ZE WPLYNIE TO NA JAKIEGOS CZLOWIEKA I PO PRZECZYTANIU TEGO WYLACZY TO FORUM! Oczywiscie to forum nie jest zle. Bo pomaga! Ale neiraz tez daje nam bol i cierpienie!. MOZEMY Z TEGO WYJSC LUDZIE. Ja zaczynalem przygode bralem sertraline i nie poamaga mi tak dobrze pozniej escitalopranum tak samo pozniej jeba.... fluanxol ktory byl dla mnie najgorszym lekiem ale nie bierzcie tego do siebie powtarzam jeszcze raz kazdy ma inny organizm i reaguje inaczej WIEC NIE POTRZEBNE TU SA WATKI NA TYM FORUM JAKI LEK JEST NAJLEPSZY TO JEST GLUPOTA I MODERATOR POWINIEN ODRAZU TO WYWALIC! Na mnie najlepiej zadzialala Paroksetyna biore jedna tabletke rano Parogenu i 2 pramolanu jedna rano i jedna wieczorem bo dodatkowo pramolan zwieksza efekt parogenu. Ale sam musialem do tego dojsc przez 3 lata ktore leki sa dla mnie najlepsze. LUDZIE NAJWAZNIEJSZA JEST PSYCHOTERAPIA!!!!!!!!!!!!!!! LEKI POMAGAJA ZWALCZYC OBJAWY ALE TO PSYCHOTERAPIA LECZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i WIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARA W TO ZE DAMY RADE!!!!!! Pozdrawiam sorry ze tak sie rozpisalem;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche sie rozpisalem pisze co mi do glowy przyjdzie

Faktycznie " trochę" . Ja to takie odezwy piszę ,albo i jeszcze ...tylko po LSD.

Stary za dużo tego,,,nie wiadomo od czego zacząć komentarz ,no chyba ,że to ma być wątek bez komentarza...serdecznie Twój głęboko osobisty.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej ja nie powiedzialem ze farmakoterapia jest zla. Ani razu nie uzylem takiego stwierdzenia powiedzialem ze na kazdego Dziala inaczej. Wiec nie lepiej napisac liste dostepnych lekow? Niech kazdyu zobaczy ile ma szans. Nie jest tak ze jeden lek Was uzdrowi to nie o to chodzi na jednego dziala to lepiej na drugiego ta. A ja w tym momencie zaloze sie z Toba ze ten lek ktory zadzialalby dobrze, na czlowieka ktory przeczyta na forum ze drugiego doprowadzil do kalectwa moze zrujnowac zycie temu co to przeczytal. I DAJE 100 PROCENT ZE TAK BY BYLO. Co ja robilem mialem lek. Wracalem do domu internet patrze wpisuje nazwe jakas osoba sie wypowiada "najgorszy lek jaki mialam odrazu po nim zygalam" biore lek na drugi dzien rano i co robie wymiotuje! a czemu bo w mojej psychice zostal slad!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fluanxol ktory byl dla mnie najgorszym lekiem

Z tym się zgodzę z Tobą najbardziej . Fluanxol to rympałek ,co jak cie przytuli,to juz nie odpuści.Haha , też nie polecam tego gówwwna , bo niby lęki likwiduje ,ale po jego odstawce kicha większa niż na poczatku. MOJE HASŁO :

<<>>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez normalne jest to ze jak ktos zobaczy watek Fluanxol - dzialanie to biorac ten lek tam wejdzie ;|

 

Po 2 wiedzialem ze to napedzi hejterow i kazdy mnie skrytykuje ja jaki dlugi komentarz chyba jestes po lsd i tego typu rodzaje sram na to tak naprawde chcialem dotrzec do ludzi prostych takich jak ja nie uwazam sie za filozofa i nie krytykuje pogladow innych szanuje zdanie kazdego i nie jestem tutaj po to zeby krytykowac no ale szanuje Wasza wypowiedz wiem jednak ze droga przed Wami dluga;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha ;D sorry uwierz mi w to Kalebx3 ze Ty tez wskoczysz na takie obroty i zycze Ci tego z calego serca bo wiem przez co wszyscy tutaj przechodza i ogromnie mi szkoda ludzi borykajacych sie z problemami psychicznymi. Ktos kiedys dobrze powiedzial jezeli chodzi o problemy psychiczne to najgorsze problemy jakie moga towarzyszyc czlowiekowi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×