Polecam film o alkoholiźmie

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Polecam film o alkoholiźmie

przez luciana 28 lip 2010, 20:22
Polecam wszystkim film pod tytułem "wszyscy jesteśmy chrystusami" Kotarskiego z 2006 roku mówi on o alkoholiźmie i jego konsekwencjach w całej rodzinie Uważam, że dla każdego z nas jest to obowiąkowa lektura tzn film. Warto go też puścić swoim uzależnionym rodzicom. moja kuzynka tak zrobiła.
Kolejny film polacam, dla tych którzy mają rodziców alkoholików na you tube :tytuł "dda"
Oraz wypowiedz psycholog na temat współuzależnienia też na you tube : tytył "współuzalenzienie"
Można nawet łezke uronić ale warto bo wtedy dopuszcza się do świadomości to co było przez długi czas ukrywane.Pozdrawiam serecznie

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: Polecam film o alkoholiźmie

przez linka 28 lip 2010, 20:26
Film jest wstrząsający, ja podchodziłam do niego trzy razy żeby obejrzeć do końca. Może kogoś rozbawi ( słyszałam i takie opinie) ale dla osoby która kiedykolwiek miała kontakt z alkoholikiem, film jest po części obrazem jego życia...... :(
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Moderator

przez ZalamanaNastolatka 28 lip 2010, 20:35
A mógłby ktoś wysłać mi ten film na e-mail ?

Ewelinaa2aa@o2.pl

przez linka 28 lip 2010, 20:38
ZalamanaNastolatka, :-| to jest pełnometrażowy film.......jak niby ktoś ma ci go wysłać?
Poszukaj w internecie skoro go posiadasz, albo w wypożyczalni DVD
Reż. Marek Koterski, "wszyscy jesteśmy Chrystusami".
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Moderator

przez eufrozyna 28 lip 2010, 20:47
Film dostępny jest w internecie, tu podaje link do pierwszej części

http://www.youtube.com/watch?v=yES64iuqaOE

Jest to bardzo poruszający film, zresztą tak jak wszystkie filmy Koterskiego.
eufrozyna

przez Misiek_NL 01 wrz 2010, 17:33
Popieram dobry film... Daje do myślenia...
Misiek_NL

przez kasja 02 lis 2010, 19:04
jestem żoną alkoholika od 5 lat,ponizana, zdradzoną itd.polecam film Zółty szalik i historie dziennikarza to straszne filmy wszyskie o których piszemy bo sa odzwierciedleniem naszego zycia

przez ewap99 02 lis 2010, 19:10
Ja w tym temacie polecam film zranione dusze tu opis :http://www.filmweb.pl/film/Zranione+dusze-1986-99974
w człowieka nie wolno wątpić póki żyje...

Sortuj wg