Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cena wizyty?


Maciek88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :)

 

Forum to czytam już regularnie od jakiegoś czasu i często mi pomaga, za co wielkie dzięki :)

 

Ostatnio jednak jest ze mną coraz gorzej i zastanawiam się nad pójściem do psychologa lub terapeuty. Niestety, ale nie jestem zbyt kasiasty i boję się, że takie spotkania mogą mnie przerosnąć finansowo.

Boję się iśc tylko zapytać o cenę, dlatego jeżeli moglibyście napisać przybliżone ceny wizyty u psychologa w Waszym mieście to byłbym wdzięczny. Zupełnie nie mam pojęcia w jakich granicach jest ta suma

 

Ps. Wybaczcie jeżeli zły dział, ale nie wiedziałem gdzie to napisać :P

Pozdrawaim wszystkich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny wizyty u psychologa wahają sie od 50-100 zł netto. Oczywiscie dolna granica dotyczy mniejszych miejscowosci górna wiekszych.Pozdrawiam:):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietaj ze zawsze jest jeszcze mozliwosc leczenia na NFZ,wtedy nie placisz za terapie. Ja z takiej korzystam i sobie chwale, powiem wiecej to pierwsza terapia ktora mi pomogla, po 2 wczesniejszych nieudanych próbach.

 

jest to cena za godzinna wizytę ? Dużo...

Tak to cena za godzine terapii.Niestety...

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:06 pm ]

A co do grupowej terapii to tez mozna isc na NFZ....ja bylam na takiej i mam mieszane uczucia. Prywatnie nie orientuje sie niestety ile taka forma terapii moglaby kosztowac ale zapewne mniej niz indywidualna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Isc do psychiatry po skierowanie.Takie skierowanie mozesz tez dostac od lekarza ogólnego ale psychoterapeuci inaczej patrza na skierowanie od specjalisty:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

celineczka3

 

Państwowo (czyli z NFZ) jedyne co możesz dostać to sekcja zwłok. :lol:

Gdybym liczył na NFZ to dziś pewnie byłbym ślepy, głuchy i garbaty. :shock::lol:

Dzisiaj dostać się do specjalisty to cud. Onkolog - pierwszy termin - grudzień 2008, okulista - luty 2009, itd.

Więc nie mam pojęcia jakim cudem dostałaś się na psychoterapię z NFZ? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KrzysztofT a jednak dało się. Jestem pod opieką zarówno psychoterapeuty jak i psychiatry na NFZ i jestem bardzo zadowolona. I zapewniam Cie ze głucha, ślepa i garbata nie jestem ;) Wrecz przeciwnie mam sie dobrze, a terapia idzie do przodu i mam duze widoki na wyzdrowienie:)Takze prosze nie uogolniaj, bo na tym swiecie sa jeszcze jak widac uczciwi ludzie:):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Lublinie na przykład w jednej z prywatnych klinik wizyta kosztuje 70zł.Zaden z pokojów w budynku nie jest podpisany więc nikt nie wie do jakiego lekarza czekasz pod drzwiami.To jest dobry pomysł bo w państwowych placówkach napis psycholog lub psychiatra zwykle razi w oczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×