Skocz do zawartości
Nerwica.com

Super test-psychoterapia


samotny

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio będąc na wizycie u psychoterapeuty dostałem do domu test opracowany w latach40 czy 50 przez amerykańskich specjalistów od psychiki. Test zrobiłem zawierał około 500 pytań na które się odpowiadało tak albo nie albo ? -nie wiem z tym że nie wiem można było odpowiedzieć 10 razy. Dzisiaj otrzymałem wyniki i wiele dowiedziałem się o samym sobie np. to że mój współczynnik działania w sytuacji zagrożenia jest na takim poziomie że amerykanie ludzi z takim współczynnikiem brali jako astronautów i wysyłali w kosmos...i niby o tym nie wiem ale w sytuacji krytycznej błyskawicznie podejmuję decyzję. Poza tym dowiedziałem się że mój współczynnik dotyczący uzależnień jest na bardzo niskim poziomie i to że na mój obecny sposób postrzegania świata(nerwica natręctw i wyobrażenia) wpływa jakaś sytuacja stresująca z dzieciństwa..którą mój psychoterapeuta zamierza roztrzygnąć na następnej wizycie. Oprócz tego dowiedziałem się że moim problemem jest to że jestem zbyt krytyczny do samego siebie , ponadto jestem człowiekiem tłumiącym emocje i kontrolującym się za bardzo (nie mam w sobie buntu) i swoje poczynania. Ponoć moim kłopotem jest jeszcze to że za bardzo sobie wyobrażam swoje życie niż z niego w pełni korzystam. Dowiedziałem się również że nie mam odchyleń psychicznych i nie grozi mi choroba psychiczna...natręctwa i stany lękowo stresowe są spowodowane narastającym konfliktem tłumienia emocji...i w ten sposób moja psychika i ciało się uwalniają . A cały efekt nakładania się emocji kumulował się we mnie od dzieciństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie -czy natręctwa i stany lękowe ....mogą być przyczyną traumatycznego dzieciństwa? przecież -musi byc przyczyna tej choroby .Ja pamietam ,że przed natręctwani -miałam straszne ataki paniki lękowej...do tego doszły natręctwa...koszmar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×