Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
adhab

Patologiczne niezrównoważenie tożsamościow

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam juz sily. Ciagle popadam w jedna albo w druga skrajnosc.

Ciagle szukam 'metafizycznych sensow zycia' bylem juz: neonazista, muzulmaninem, homoseksualista, teraz chce byc zydem, pojutrze nie wiem juz kim bede chcial. Szukam ciagle jakiejs metafizyki, najlepiej w radykalnej postaci - to horror !

 

Czy sa jakies leki na tego typu psychozy - jestem soba przerazony, mam 24 lata i nie jestem w stanie zapanowac na swoimi 'fazami', moje otoczenie juz nie wie co ma sadzic o mnie - nie dawno byloem wierzacym katolikiem, teraz znowu bierze mnie na judaizm.;(

 

biore effectin 150, perazin 0,25 i depakine chrono - ale depakine przestalem brac po ok. 2 tygodniach bo nic mi nie dawal a skutki podobno przyjmopwania sa nie ciekawe.

 

czy ktos ma podobnie, albo jak radzic sobie z takimi napadami 'uniesien ideologiczno-tozsamosciowych'?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na te uniesienia bierze się właśnie stabilizatory nastroju ( o ile się nie mylę) a Ty Depakine odstawiłeś szybciutko.....może poproś o inny stabilizator? Poszukaj w temacie o CHAD.... co na to stwierdza twój psychiatra ? Poza tym, nie wspominasz nic o terapii, bierzesz a jakiejś udział? Hmm a właściwie jaką diagnozę otrzymałeś od lekarza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzę na terapie, duzo mi pomogla jezeli chodzi o fobie spoleczna - ale psychoterapeuta stweirdzil, ze psychiatra postapil pochopnie, przepisujac mi perazine i depakine, ze moje zachowanie to konsekwencja lęku i bedziemy nad tym pracowac lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Co ma lęk do chęcia bycia judaistą? Ja też chciałem być judaistą później luteraninem, zielonoświątkowcem, adwentystą, ezoterykiem, ewangelicznym chrześcijaninem, buddystą, wolnym chrześcijaninem, prawosławnym, katolikiem i teraz znów adwentystą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na te uniesienia bierze się właśnie stabilizatory nastroju ( o ile się nie mylę) a Ty Depakine odstawiłeś szybciutko.....może poproś o inny stabilizator? Poszukaj w temacie o CHAD.... co na to stwierdza twój psychiatra ? Poza tym, nie wspominasz nic o terapii, bierzesz a jakiejś udział? Hmm a właściwie jaką diagnozę otrzymałeś od lekarza?

 

W sumie to Depakine Chrono powinni wycofać z rynku leków... to lek starej generacji i o całej masie skutków ubocznych. Adhab, apotkałeś się kiedyś z określeniem "zaburzenie afektywne mieszane" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Depakine to se mozna w d włozyc :roll: biore od ponad roku Chrono 300 SR 2 x dziennie i niiic... moj pierdolec psychopatyczny ani zdziebka sie nie unormował..

Czy to mozliwe ze lekarka sie pomyliła i zamiast bordera mam CHAD albo inne gówno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak medycyna rozwinie się do tego stopnia że na podstawie fal mózgowych można będzie postawić jednoznaczna diagnozę to nie będzie dochodziło do pomyłek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'janterek' - dziekuje za informacje. ja tez mam wlasnie natretne przegladanie sklepow w poszukiwaniu religijnych 'fantow', biorac leki - to kim teraz jestes ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Leki nie wpływają na moją ''zmieniarkę' religijną.

 

Jeszcze kilka dni temu chciałem być adwentystą, a teraz zielonoświątkowcem. I to mnie wkurza bo potrzebuję wspólnoty religijnej a tu zmiany co kilka dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leki nie powinny zastopowac to poszukiwanie religijnych uniesien ?

skad te ciagle zmiany w tej materii ?

 

bo mnie krew zalewa- srednio raz w tygodniu jestem kims innym, musza byc jakies leki na to pojebanstwo~!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×