Skocz do zawartości
Nerwica.com

Często wydaje mi się, że gram w teatrze.


passive-aggressive

Rekomendowane odpowiedzi

Czasem wydaje mi się, że gram w teatrze. Że świat to jedna wielka scena, gdzie muszę udawać przed tymi wszystkimi złośliwymi, przerysowanymi ludźmi i muszę być bardziej złośliwa i potworna od nich. Zamiast być szczera, kręcę i oszukuję, zamiast powiedzieć co czuję, udaję że wszystko jest ok. Często krzywdzę najbliższe mi osoby, bo grając Królową Śniegu jestem wredna i staram się ich po prostu dobić. Ranię ich, a w ten sposób również siebie. Ale to nie jest teatr i i tego tak łatwo nie da się naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys tez myslalam ze moje zycie to teatr...

az poznalam kogos przy kim nie musze grac...

az zaczelam pracowac w grupie ludzi przed ktorymi nie musze odgrywac roli malej biednej dziewczynki tylko konkretna kobiete...

 

gralam cale zycie az wkoncu udalo mi sie z tewgo uwolnic...

odkrylam ze tak naprawde wszystko co robie nie jest scena a ja nie moger zejsc i odejsc w spokoju tylko dalej sie borykac...

ale udalo mi sie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciężko jest mi sie wypowiedzieć na ten temat, bo ja tak nie mam.ale kiedyś słyszałam, że życie jest bajką pisaną reką Boga a ludzie aktorami.może Spróbuj sobie pomyśleć że teraz masz do odegrania role dobrego człowieka.choc wiem że w tych czasach ciężko jest być dobrym.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×