Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
soja

Nienormalna zazdrosc

Rekomendowane odpowiedzi

Za delikatna jesteś powinnaś mu powiedzieć ,,Cóz jak sie tobie nie podobam to trudno ważne ze inni na mnie lecą ,zawsze miałam powodzenie ,niestety ty nie zawsze '' ;) No i jak lepiej Ci ? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie pomyslicie ze jestem glupia. Wlasnie przed chwila mi nerwy puscily, wzielam noz i prawie odcielam sobie palca. Krew sie wali strumieniem, a ja jestem zadowolona. Ulzylo mi bardzo. Juz mi zaczyna brakowac sposobow na uspokojenie sie. Tak mi wstyd.

[ Dodano: Nie Sie 20, 2006 12:19 pm ]

Caly czas chodzi mi po glowie samobojstwo. Czy ktos z was tez tak mial? Boje sie ze wkoncu to zrobie kiedy strace nad soba panowanie. Moje zycie uleglo totalnej destrukcji.

[ Dodano: Nie Sie 20, 2006 12:19 pm ]

Caly czas chodzi mi po glowie samobojstwo. Czy ktos z was tez tak mial? Boje sie ze wkoncu to zrobie kiedy strace nad soba panowanie. Moje zycie uleglo totalnej destrukcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

I po co to robisz?Nie okaleczaj sie bo to do niczego nie doprowadzi jedynie do bolu i jeszcze bardziej pogarszasz swoj stan.Prosze Cie nie rob tego wiecej-a co na to Twoj maz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moj maz stwierdzil ze jestem psychiczna i ze mnie wysle do tworkow. Ja chyba umre.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

soja jak toczy się twoja historia? Mam podobny problem. Bardzo proszę o odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi