Skocz do zawartości
Nerwica.com

NERWICA A EPILEPSJA???


KONRAD-LUBIN

Rekomendowane odpowiedzi

dzi po 2 latach wali z nerwica dowiedzialem sie ze przez nerwice mozna sie nabawi epilepsi "nebytej"..... jak to u mnie odrazu zaczela mnie bolec glowa... jak nawkrecalem sobie ze mam padaczke,do tego mialem juz dzis z 3 zawaly,zapasci,drgawki i inne zeczy które sobie wkrecam... slyszeliscie o przypadkach epilepsi nabytej przez nerwice? ja dostalem na poczatku roku skierowanie na eeg mozgu pod kontem epilepsji.... nie odebralem wynikow..mialem takiego cykora zreszta podczas badania wydawalo mi sie ze sie dusze i sie zerwalem z kozetki zanim zaczela ta kobieta wlaczac swiatlo.... ludzie ja chyba zwariuje.... :(((((((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... no w/g mnie Ty chyba nawet nie chcesz poznać prawdy - czy masz epilepsje w co szczerze wątpie czy też nie - sam piszesz że sobie objawy nawkręcałeś - więc zdajesz sobie z tego sprawę... sprawa prosta - rusz się i zrób badania... moim zdaniem możesz cierpieć jedynie na epilepsje młodzieńczą ... a ona mija z wiekiem, no i jakąś wątpię by była powiązana z nerwicą - porozmawiaj ze specjalistą... bo przecież wiedza ma to do siebie że uspokaja - a niepewność zabija ... Ty się po prostu katujesz a moim zdaniem w tym wypadku to bez sensu ;)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm... mi eeg wykrylo nieprawidlowa prace mozgu - pod katem padaczki. Rodzice przerazeni a Pani neurolog spokojnie wyjasnila ze w rownym stopniu mzoe miec to przyczyny w padaczce lub... wlasnie nerwicy. CO najciekawsze rodzice upieraja sie przy padaczce... ech... znajomosc wlasnego dziecka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×