Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak długo można tak życ..:(


Gość gregory21

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie... musze cos napisac bo jestem tak rozbity ze nie wiem co z soba zrobic...

 

Choruje nie dlugo bo jakies 6 tygodni..nie wiem co sie znowu ze mna dzieje.. w skoroce nerwica oprucz nn . objawiala sie u mnie mega lękiem przed jazdą gdziekolwiek , oddaleniem zbytnim od szpitala... balem sie ze umre i nie zdaza mnie uratowac..po kilku tygodniach te leki minely , moglem juz sam jezdzic... teraz znowu to wraca ,w piatek w nocy mam jechac do Polski.. najelpsze to ze nakrecilem sie juz niezle na temat tej przeprawy przez kanal o czym juz pisalem... teraz tak jak wczesniej wracaja juz do mnie lęki samej podroży, moze to dziwne ale ja sie boje ze bede jechal i nie dojade do szpitala, tylko po co skoro wiem ze tam mi nic nie pomoga bo to tylko nerwica... oblewa mnie zimny pot , ciagle o tym mysle , nie wiem co mam z soba zrobic , wszystko mnie denerwuje.. boje sie ale czego...ja uwielbialem jazde autem wczesniej...boje sie ze moze dojsc znowu do sytuacji ze nie wsiade do samochodu i nie pojade nigdzie:( ja musze jechac do polski... co zrobic , jak mam to przezwyciezyc?? moze podniesc sobie dawke citalu?? biore raz dziennie 20mg...jestem pod sciana .... takie cos sie zdaza??czy ja jestem jakis serio jeb... jeszcze 3 dni nie spie cale noce chodze spac o 10 rano:(ja juz mam dosc dluzej tak nie dam rady...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź do lekarza, jak ci nie odpowiada to go zmień, zacznij brać leki które ci przepisał(xanax którego nie jesz i się męczysz), idź do psychologa na terapię - jednym słowem zacznij coś ze sobą robić, leczyć się........jak długo można tak żyć a to zależy ja już 3 lata z nerwica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linka wlasnie po to chce dostac sie do Polski ale jeszcze 3 dni do wyjazdu a z kazdym dniem mam wieksze jazdy...ale mi sie ziewa..a niedawno wstalem..3 lata , to cala wiecznosc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gregory21, dasz radę nie masz wyjścia :)

Ile czasu łykasz już ten Cital? Te objawy co opisujesz, z tym szpitalem itp, kumam doskonale, sam mam momentami takie jazdy.

Możesz spróbować xanaxu do czasu aż Cital coś zacznie działać, możesz łyknąć na początek xanax 0,25 mg, nie powidziane że będziesz musiał go łykać co dzień, czego nie polecam, ale możliwe że wyciszy cię, zobaczysz że to lęki, nic więcej, czasem daje to poczucie zwycięstwa, może i złudne ale często może pomóc w sensie że będziesz wiedział ze masz coś w razie silnego np. ataku, ja przynajmniej tak mam. Też lęk i niepokój odczuwam cały czas ale świadomość posiadania xanaxu odpycha różne dziwne wizje że odstanę atak i będzie koniec...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Victorek: witaj citalopram biore jakies 5 tygodni , najpierw bralem 10mg od 2 tyg 20mg i juz bylo lepiej,,,ja sie chyba poprostu sam nakrecam tylko ze to mocniejsze odemnie... chwilami czuje sie jak zdrowy a chwilami... ehh watpie ze dam rade... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×