Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy leczenie antydepresantami daje dobre efekty?


Tunia03

Rekomendowane odpowiedzi

nie przechodzilo mi wcale, musialam dopasc pierwszej lepszej ławki i przeczekac z głową w kolanach, smiesznie to musialo wyglądac, ale mi nie bylo do smiechu ;)

lekarze pytali czy to czasem nie przez nerwice, skoro nikt u mnie w rodzinie tego nie miał, a to nie bierze sie ot tak z niczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przechodzilo mi wcale, musialam dopasc pierwszej lepszej ławki i przeczekac z głową w kolanach, smiesznie to musialo wyglądac, ale mi nie bylo do smiechu ;)

lekarze pytali czy to czasem nie przez nerwice, skoro nikt u mnie w rodzinie tego nie miał, a to nie bierze sie ot tak z niczego.

A jak długo miałaś takie ataki,ile "przeczekiwałaś z głową w kolanach ":shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki, a czy to moze sie jakos zle odbic na sercu? doprowadzic do czegos powaznego? np wylew, zatrzymanie pracy serca itd (wiem, ze troche przeginam z tym wylewem czy zawalem ale mniej wiecej cos wtym stylu grozniejszego moze sie stac?

a ja jeszcze sie trzese tak jakby z zimna i chyba jest mi zimno nawet, naprawde sie telepie, rece i nogi, zeby szczekaja z zimna, to tez norma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bierzesz za dużo, to mogą się odbić na sercu (arytmie, itp.). Nawet ostatnio FDA wydała nowe zarządzania w tej sprawie (dot. leku Citabax - Citalopram, SSRI), że max. dopuszczalna dawka to 40mg. Powyżej może dochodzić do niebezpiecznych powikłań kardiologicznych. Ale zazwyczaj nic złego się nie powinno dziać, szczególnie po okresie oswajania się z lekiem.

 

a ja jeszcze sie trzese tak jakby z zimna i chyba jest mi zimno nawet, naprawde sie telepie, rece i nogi, zeby szczekaja z zimna, to tez norma?

Może dlatego, że jest -5 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehej nie, jest cieplo, szczegolnie bo ja mieszkam w hiszpanii, a antydepresantow juz nie biore bo od 5 lat bylo ok. ostatnio mnie zlapalo znowu kilka razy, chodzi mi o sam atak paniki, podwyzszone cisnienie i arytmia (nie na antydepresantch bo nie biore) czy to cisnienie i szubsze bicie serca moze doprowadzic do czegos zlego :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×