Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość man7i

Witam czas na chwile zabawy...wchodźcie :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Witam otworzyła się bardzo Ciekawa stronka w której można wymienić punkciki zdobyte na owym serwisie na

nagrody.. Chodzi o to że za każde zalogowanie sie na stronie dostajemy 2 pkt na odpowiedź na jakieś banalne pytanie

w ankiecie od 2 do 10 punktów... Za granie w mini gierke która wyskauje po rejestracji sie na stronie

do 60 pkt ..Punkciki szybciutko wpadają.. i wcale nie trzeba zbierać ich długo aby wymienić na nagrode...

ja jestem na tym serwisie od 6 dni a już uzbierałem na oryginalną gre... ale wole poczekać ze 2 miechy i

zgarnąć PSP albo Ipoda :) I teraz prośba do was.. Ubiegam sie o konto Vipa.I aby je dostać potrzebuje zaprosić

jeszcze 13 osób... Co daje mi konto Vipa... Otóż daje mi podwajanie puntów x2 i t-shirt gratis.

Kit z T-shirtem ale większą wartość mają punkty ..Chcecie mi pomóc a przy okazji sami spróbować ?

Nic prostszego jak przeslijcie mi swoje e-maile na skrzynke.Bo nie dostaniecie sie do serwisu bez zaproszenia które musze wam wyslać osobiscie...Wiecej informacji na PW

Zachęcam wszystkich bo naprawde warto :) PS : to nie jedna z kolejnych kłamstw z jakimi spotykacie sie w internecie.Pozdrawiam wszystkich cieplutko i życze miłej zabawy.Nie stracicie napewno bo wszystkie punkciki dostajecie za darmo więc myślę że warto spróbować :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miły jesteś.Ale tutaj większosć ludzi jest nieufna.Trzymaj się chłopie:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

co za beznadziejny spam, żenada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

To jest koleżanko Twoim zdaniem spam...Lepiej najpierw zapoznaj sie o co chodzi.. i wtedy komentuj.A nie klepiesz bez pojęcia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam chęci na takie zabawy może znasz jeszcze inne ? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Zabawy bez korzysci nie bardzo mnie interesują ..A na lockerz korzyści są , nie wiem co masz na myśli mówiąc inne zabawy :P hehe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MOCca, nie szydź z pana........ :twisted:

Dobra koniec tej "zabawy" forum to nie miejsce na takie propozycje. Zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi