Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
omletosh

Nerwica Natręctw + Nerwica Lękowa

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ja mam. Nerwice często się z sobą łączą i występują obie naraz, bądź też na tle nerwicy lękowej powstaje nerwica natręctw lub na odwrót.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To są wstrętne objawy, jak je jeszcze mam fobie eklezjogenną :-(. Leczę się ale leki do końca mi nie pomagają:-(.

[Dodane po edycji:]

To są wstrętne objawy, jak je jeszcze mam fobie eklezjogenną :-(. Leczę się ale leki do końca mi nie pomagają:-(.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to ja chyba też mam, bo obok silnych lęków od jakiegoś czasu mam występujące w silnym natężeniu kompulsje kontrolujące. W dodatku cał czas miałem natręctwa myślowe. Ostro to wszystko utrudnia życie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się z tym... To jest taka męczarnia... Czasami to wysiadam i nie mam na nic ochoty :-(.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też mam nerwice lękową i lekką nerwice natręctw, która sie troche pogłębiła po tym jak odstawiłem kiedyś leki.Duzo ludzi ma te dwie nerwice naraz, niektórzy mają do tego też np. depresje albo insomnie.Fakt jest jednak taki, że te wszystkie rzeczy mają wspólne źródło;Stres i lęk.Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hej

ja te mam ten syf

nerwica lekowa - ataki leku panicznego , lek przed czys zlym przed jakas zla sytuacja

- nerwica natrectw, natretne mysli ze zabijam bliskich, ze staje sie nieobliczalny

- nerwica eklezjogenna

tak wiec witaj w klubie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi