Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co to jest za choroba?


silny6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jestem na tym forum po raz pierwszy.

Teraz opiszę swój przypadek.W marcu miałem napady lęku,ciężki oddech a do tego silne bóle z tyłu głowy nad karkiem.Momentami to mi chciało głowę rozsadzić.Pojawiały się również bóle w klatce piersiowej.Ale najgorszy z tego wszystkiego był ten lęk nie wiadomo przed czym.Gdzieś coś przeczytałem lub usłyszałem a pojawiał się nie wiadomo skąd.Do tego mięśnie mi tak jakby przeskakiwały na całym ciele i w mostku również coś mi przeskakiwało.Nie wychodziłem z domu,gdyż miałem lęki.

Od końca marca biorę magnez zdrowitu musujący 3 tabletki dziennie to jest 300mg.Optymalna dawka.Na razie to co opisywałem wcześniej ustąpiło,wychodzę z domu,jeżdżę rowerem i ogólnie czułem się ok.Pokonałem nawet lęk przed jazdą samochodem do miasta,bo wcześniej nie było o tym mowy ażebym mógł gdziekolwiek jechać.

Od niedzieli tj.25maja pojawiło się coś nowego innego i nie bardzo wiem co to jest.

Są to myśli,że mogę komuś zrobić krzywdę np.widze nóż i wyobrażam sobie,że bym nim kogoś mógł ugodzić.Jestem bardzo spokojną osobą i nikomu z rodziny bym nie wyrządził krzywdy.Prędzej sam bym sobie coś zrobił niż komuś.Do tych myśli dochodzi również lęk przed tym czymś i skręcanie w brzuchu oraz zbiera mi się na wymioty.Bardzo kocham swoją rodzinę i nigdy nikomu bym nie wyrządził czegoś takiego.Ale te myśli mnie dołują bardzo,boję się że nad tym nie zapanuje.Jestem w dołku.Dodam,że jak na kogoś spojrze z rodziny lub przyjaciół to pojawiają się myśli,że moge im zrobić coś złego.

Proszę was o pomoc,napiszcie co to może być i czy jestem naprawdę niebezpieczny?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rade.

 

[Dodane po edycji:]

 

Napiszcie jak sobie z tym radzicie i jak długo was te myśli dręczą?

Co wtedy zazwyczaj robicie?

 

[Dodane po edycji:]

 

Niech ktoś napisze jak sobie z tym radzić?

Jak pokonać te myśli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×