Skocz do zawartości
Nerwica.com

pomozcie nie wiem co sie dzieje


iwona4444

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie....od dluzszego czasu nie najlepiej sie czuje,miewam zmienne nastroje raz placze za chwile sie smieje,jestem wybuchowa,zdazaja mi sie napady agresji,a takze napady lekowe niewiadomo przed czym...przestalam pracowac.jak wychodze z domu to tylko nie daleko i w taki rejon gdzie czuje sie w miare bezpiecznie...albo i nie wychodze...a jak juz mam isc gzies dalej to ogarnia mnie strach,lęk...Zaczynają mi sie pocic rece,zaczyna mi sie robić gorąco,oblewa mnie pot,,,oddech staje sie plytki,zaczynam panikowac,tracic kontrole nad soba i swoim ciałem,odczuwam jakby ktos siadal mi na klatce piersiowej raczyna mi dretwiec najpierw twarz puzniej rece,cale cialo i zaczynam sie dusic nie moge zlapac oddechu,nie wiem co sie dzieje zemna,wydaje mi sie ze to koniec ze zaraz umre,albo ze w tej agoni cos zrobie konus,bo nie panuje na soba....prosze doradzcie jak sie zachowac w takiej sytuacji..nie bylam jeszcze u lekarza ale w najblizszych dniach napewno pujde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi czy da sie wyleczyc z tego.....ja caly czas jestem przymulona,rozkojazona,wiecznie zmeczona.nie slucham kapletnie tego co ktos do mnie mowi.czasami sie wylanczam na chwile jakbym tracila swiadomosc i wracam :roll: ..nie jezdze ani autobusem ani tranwajem bo jak kiedys jechalam to mnie zlapalo.dlatego unikam takich miejsc.wogule unikam ludzi,znajomych.wy tez tak macie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj to dobrze.. :D .ja myslalam ze to tylko ja mam takie problemy,nikomu o nich nie mowie bo sie wstydze..ale ciesze sie ze nie jestem sama z moim problemem.i mnie rozumiecie,bo ktos kto tego nie ma to raczej nie zrozumie....a jak wyglada taka terapia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×