Skocz do zawartości
Nerwica.com

wypije piwo i mam lęki!czy to jes sprawa nerwicy ??


ziomekzebra

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt ci tu diagnozy nie postawi, idź do lekarza, zbadaj się - będziesz wiedział. Piszesz tak mało, że ciężko cokolwiek stwierdzisz.

 

Ps. Następnym razem nadaj postowi jakiś normalny lemat........bo wykrzykniki i kropki o niczym nie mówią..... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz grzybice (candida albicanis) wszystko minie na diecie antygrzybicznej

bez cukru alkoholu maki itd; tylko mozna jesc mieso i nieslodkie warzywa;wpisz w google dieta antygrzybiczna i wszystkiego sie dowiesz. mam nadzieje ze nie masz plomb amalgatowych bo wtedy bys musial usunac je poniewaz zawieraja mnostwo rteci ktora powoduje rozne psychozy i alergie, no i duzo bakterii jelitowych trzeba jesc (prawdziwy kefir,yogurt,kiszona kapusta)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę napisać z własnego doświadczenia.

Mogą to być objawy nerwicy.

Najlepiej skonsultuj się z lekarzem pierwszego kontaktu.

Prawdopodobnie alkohol wyzwala u Ciebie lęki których nie dostrzegasz bez alko.

Tak też było ze mną. Najlepiej staraj się teraz wyleczyć, gdy jeszcze jest w takim etapie.

 

Będzie ok. Pamiętaj - nie jesteś sam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja powie tak wczoraj dowaliłem dość mocno ,rano kac mistrza swiata a wlałem troszkę w siebie nie pilem od kilku miesięcy powód jeden wypilem piwo i odczuwałem to ale teraz po własnym eksperymencie wiem ,że to nie winna alkoholu tylko psychiki nic mi niema dziś normalny kac rano który zwalczyłem poprzez wdrożenie przysłowia w życie "czym się strułeś tym się lecz" tak że drugi dzień faza :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem alkohol ma zasadniczy wpływ na stany lekowe.Kac powoduje to dziwne samopoczucie.Jezeli dopada w środku nocy,nie mozesz spac,uderza cie fala goraca za chwile zimne poty no i zaczyna sie........serce zaczyna walić szybciej,czujesz sie totalnie zmęczony chcesz spac a nie możesz bo pojawia się na dodatek to dziwne uczucie jakby cos cie wciagało w głąb łózka.Fakt alkohol na poczatku wprowadza w fajny klimat luzu,samozadowolenia i euforii ale do czasu.

Juz od dłuzszgo czasu alkohol był u mnie prawie na porządku dziennym bo uwazałam ze mnie rozluźnia.Kiedy drastycznie go odstawilam zaobserwowałam poprawe samopoczucia no powiedzmy po kilku dniach bo jednak jakies uzaleznienie organizmu było ale jak się to przeskoczy to jest naprawed git.

polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć ziomekzebra , poprostu miałem to samo.

Wydarzyło Ci się to jednorazowo (i nie z powodu piwka czy papierosa) poprostu tak skojarzyłeś wtedy fakty, i teraz każdy nastepny raz po tym piwku czy papierosię, masz wewnętrzną obawe aby ten stan się nie powtórzył

A ta obawa - wcale nie mały,a zakamuflowany lęk rodzi objawy somatyczne.

 

Wystarczy że nastepny taki dzień nie rozpoczniesz rutyną , obudzisz się mając masę rzeczy do zrobienia, będziesz zagoniony , zamyślały np sprawami zawodowymi, wieczorem zasiadając do odpoczynku uświadomisz sobie że nie miałeś czasu pomysleć o "objawach od picia" i do nich nie doszło.

Wtedy moja podświadomość zrozumiała że sama to wywołuje. Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z alkoholem już tak jest... Chwilka spokoju, odprężenia, a później "umieranie"... Wszyscy mi mówią: "To tylko kac..", ale dla mnie to coś więcej... To stan, z którego ciężko wyjść...

 

Alkohol nie pomaga nam w wyleczeniu się, tylko daje poczucie chwilowego "zapomnienia", a chyba nie o to nam chodzi :)

 

Dlatego odstaw to paskudztwo, a poczujesz się lepiej...

Chwilka, bo muszę sobie wmówić to samo ;)

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×