Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Neu(e)rotyk, nie wiem...czasami ze umre w nocy...jakos tak...albo ze cos przegapię bo bede spała i nie zapobiegnę...

Koleżanka raczy zauważyć, że dotychczas nic takiego nie miało miejsca. :D Przypuszczać zatem należy, że i dzisiejszej nocy nic się w tej kwestii nie zmieni.

Co do Koleżanki "umierania" to ze zdjęć Koleżanki wnoszę, że jest dziewoja w całkiem niezłej kondycji. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rower,

Nikt nie jest ze stali , mnie rozmowy o prace tez telepią, może akurat będzie dobrze i sie powiedzie w takim bądź razie spróbuj zasnać a jesli nie mozesz to to rozmawiaj z nami moze sie wyluzujesz. Masz problemy jak wszyscy , boisz sie, nachodża Cie watpliwości brak wiary we własnwe mozliwości , znamy to , ale ze tobie sie tak wydaje to nie znaczy,ze tak jest. Życze powodzenia i nie dziekuj , tuam i wspieram, uscisęłbym cie na zywo co bys sie lepiej poczuł , poodzenia teraz spać albo przygoowywac sie do rozmowy albo wyluzowywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dune,

to pap Dun ne, spokojnej nocy

tobie rower to nie wiem czy pa czy do moni to było jak cos to branoć, rower,

Myślałes o moim uścisku och to czekaju ide i sciskam, mam nadzieję że pomogło i podniosło na duchu :yeah:;) .

 

-- 25 lis 2011, 01:53 --

 

to ja tez się spróbuje połozyc kompa nie wyłaczm bo moz ewróce,ale cos mnie zmogło jkaby, zobaczy sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×