Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Kestrel, co chcesz przejmować? Temu, że ludzie potrzebują pomocy i nie jest tu śmiesznie?

 

Marcelina09, ja brałem z powodu skoków ciśnienia :) Dawał radę bo też w miarę uspokaja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja brałem z powodu skoków ciśnienia :) Dawał radę bo też w miarę uspokaja ;)

 

 

Tylko u mnie problem jest w tym, ze ja mam i tak niskie cisnienie a to dodatkowo mi obnizało miałam zapisane 10 mg 2x dziennie ale po 1tabl nie miałam siły na nic czułam sie bardzo ospała wiec kombinuje dawkami na własna reke tzn biore czasempołowek tabl na poł dnia i druga połowke na kolejne poł dnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcelina09, to trzeba przestać im wierzyć :) A jak się zaczynają to może warto zapalić światło i poczytać książkę aż te głupie myśli zgasną? :smile:

 

Kestrel, spoko, ale uwierz, że z nerwicą lękową niektórym tu nie jest do śmiechu. A takie teksty mimo kontekstu brzmią trochę samolubnie. A czemu wszyscy jestesmy na tym forum, bo mamy coś czego nie mają Ci inni :smile:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcelina09, a co takiego w telewizji leci? Pytam się bo ja tv nie posiadam, nie potrzebuję tego wynalazku ;) Ja mam niski puls, od 40 do 57 :) A Tobie może magnezu brakuje?

 

DżejnRołs, a może razem klinikę założymy? 8)

 

Kestrel, ja do Ciebie nic nie mam, bo w końcu każdy ma jakiś powód, że jest na tym forum ;) Może to ja za bardzo przypasowałem Twoje teksty do tego co tu się działo? Może za bardzo wrażliwy jestem, ot co ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steviear, mi doustnie też nie pomagała, już wiem czemu :lol::mrgreen:

 

Wszystko wyjaśnione :mrgreen:

 

DżejnRołs, Nie wiem w czym masz problem : (.. U mnie to doraźnie tylko :)

Miało być na uboki ale brałam wcześniej coś z innej grupy i okazało się że była lekiem wiodącym :roll:

Przy zmniejszaniu ( sama sobie) nowych.. tylko serce zaczęło tak strasznie bić ale to przeze mnie bo nakręciłam się że mogę mieć - ''padaczkę'' lub cokolwiek innego ;)

 

lexon, Cześć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co takiego w telewizji leci? Pytam się bo ja tv nie posiadam, nie potrzebuję tego wynalazku ;) Ja mam niski puls, od 40 do 57 :) A Tobie może magnezu brakuje?

 

obecnie ogladam TVP rozrywka jakie kabarety leca itd a tak to nci ciekawego bardzo nie ma, ja tez mam niski tez włąsnie w granicach 90/45 nawet , a jesli chodzi o magnez to zazywam go jakis czas temu to nawet bardzo duzo nawet d tego mam przepisany potas od kardiologa i validol ale jeszcze go nir brałam

 

-- 31 gru 2013, 01:06 --

 

przepraszam ze tak chaotycznie odpisuje ale jestm tu nowa i nawet nie wiem bardzo co i jak sie odpisuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×