Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Ból dupy mam dopiero wieczorem, kiedy biję się z myślami. Iść wcześniej spać i zajebiście zacząć tydzień? Wiesz, jak w reklamach, ludzie wstają, przeciągają się, miny kota srającego na pustyni i te sprawy. Albo siedzieć, robić co lubię i miauczeć z rana, że "już pora wstać, wyruszyć z domu, w pracy dzisiaj umrzeć chcę"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa ciągnie się to gówno już miesiącami.. O ile to wenla postawiła mnie do pionu po byciu rośliną to po upływie pary dni kiedy to serio było okey nawet się nie spostrzegłam kiedy stałam się taka wybuchowa, agresor za agresorem się załącza i to nawet bez przyczyny.. Wkur.. się bo od jakiegoś czasu same negatywne odczucia, doły.. Nawet chwili optymizmu. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ile Ty masz lat?? I ile z tym się zmagasz??

 

No może ja takich rzeczy nie robiłam.. Ale bywało,że obrywały rzeczy martwe, które lądowały później w śmietniku..

No mi troszkę muzyka pomaga..

 

Co do zwykłego funkcjonowania.. W dole, każdy dzień to walka o przetrwanie..

 

-- 03 gru 2013, 00:57 --

 

Aurora92, Bye, nie nastawiaj się tak negatywnie.! :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Depakiniarz, O fuck..

No to naprawdę nieźle..

Własnie u mnie najpierw obstawiali bordera a od kilku miesięcy,że CHAD.. No i wychodzi na to,że to CHAD z domieszką bordera..

A idź z tym w ** to makabra.. Wiem jak mnie to męczy.. Z tym plus,że w takim wieku wykryty.. Na terapii gadają,że nauczę się z tym żyć.. A mi już się rzygac na to wszystko chce..

Ile razy sobie myślę,że rzucę to w cholerę.. Ja już nawet nie pamiętam jaka byłam przed tym całym bagnem..

 

 

NieznanySprawca, Cześć, co się stało???

 

Kestrel, bye.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wychodzi na to,że to CHAD z domieszką bordera..

heh, miałem takie podejrzenie, ale obyło się bez F-ek

Cześć, co się stało???

ostry mindfuck, o podłożu bodaj organicznym, nie mogę spać, bezsensowne pobudzenie przeplata się z przybiciem, obłąkane myśli, zero konstruktywnego działąnia, ohydne odrealnienie. takie tam :blabla: kalejdoskop.

ogólnie, silence_sadness, monk.2000, 0Rh+, Depakiniarz, trzymajcie się ciepło ludzie, nie mam siły siedzieć na forum. cya

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Depakiniarz, No ja akurat epizodu manii jeszcze nigdy nie miałam ..

Za to miałam hipo i szczerze tęsknię za tym jak za niczym innym..

Jejku jak wtedy świat jest piękny.. Nadrabiam wszystko..

A teraz cóż pozostaje mi czekać nie ubłagalnie na namiastkę takiej górki..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Depakiniarz, No ja Cię rozumiem. :roll:

U mnie to makabra ze szkołą..

Ja pier** ludzie wykształceni, po kursach pedagogicznych i ch** wie po czym jeszcze a kur** nie są w stanie zrozumieć..

Wychowawczyni do mnie z tekstem.. Musisz brać te leki?? Nie mozesz przestać ich brać a zacząć w siebie wierzyć..

Przecież to kur*ica człowieka bierze jak słyszy takie brednie.. Aż mnie wtedy zagotowało.. :evil:

Dla nich depresja to grypa, pobiorę tydzień leki i będę zdrowa.. Pstryknę palcem a wszystko co złe to zniknie. :evil: Szkoda słów na to wszystko.. Chyba za mało akcji było w szkole ze mną w roli głównej aby zrozumieli,że to coś serio poważnego. :roll:

 

 

NieznanySprawca, trzymaj się bestio!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to chyba jest tak, że gdybym znalazł sposób na uczenie się to problemy stałyby się mniejsze. Miałbym jakieś sukcesy, samoocena w górę, mógłbym chodzić na studia, znaleźć ciekawą pracę. Wychodziłbym z domu, miałbym jakiś cel.

 

No bo nie powiem, że szczytem moich ambicji jest praca w Macu czy na zmywaku w Anglii.

 

Skupię więc teraz na próbach nauki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie co sie tycz problemow to ja mam prosta jak patk nerwice, nawet wcale nie jakas skomplikowana bo nie mam wielu przykrch objawów, takich jak DD czy cos innego. Czasami jest tak ze potrafie pare minut tkwic w dobym swiecie, ale jedna mysl potafi wciagnac w wir. Teraz na przyklad blem na parkingu porozmawiac z gosciem i bylko OK, zawsze jest tak, ze jak przjade w nowe miejsce to mam wieksze obaw ale po jakims czasie sie troche uspokajam.

 

-- 03 gru 2013, 03:07 --

 

monk.2000, Nuda bo mnie nie bylo, ale juz jestem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×