Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Depakiniarz, selegilina (iMAO-B) + fenyloetyloamina ;) Mefedron jest chyba raczej zbyt "mózgojebny" :D No i ostatnimi czasy już nielegalny :P

 

Czekam na fenyloetyloamine (PEA) HCL w proszku, ale na polskim rynku obecnie coś jej nie widzę, więc chyba będe musiał założyć paypala i zamówić z USA ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Depakiniarz, Akurat ten mix fetopodobny jest w pełni legalny ;) No ale legalność, czy tam nielegalność nie robi mi większej różnicy :P Bardziej chodzi o to że czystość farmaceutyczna no i tani jak barszcz ;) Na dobrej jakości fetę mnie na dzień dzisiejszy nie stać :P

 

-- 02 gru 2013, 04:46 --

 

wieslawpas, ostatnimi czasy nie :P Chyba, że liczyć browary i morfinę ;)

 

-- 02 gru 2013, 04:48 --

 

Depakiniarz, a z GBL-em mogę ? :D Skoro ludzie piją alko będąc na amfie, to i na selegilinie i PEA nie powinno być większego problemu ;) Jakichś zabójczych interakcji nie widzę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Depakiniarz, na hajpa sobie wejdź - kopalnia wiedzy ;)

 

-- 02 gru 2013, 04:59 --

 

-ista, wlasnie zarzylem sobie pernazium. Ale ześmy kurcze weszli na cieżkie tematy.

W Nocnych Darkach nie rozmawia się o pierdołach :P Jedynie o seksie, ćpaniu, rozkurwach psycho-fizycznych, planowanych samobójstwach etc. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszyscy ten macgayver i macgaywer...

a ON! ???

 

[videoyoutube=-F_Tk3Ep8oU&feature=share][/videoyoutube]

kto to pamieta !?!?!

 

-- Pn gru 02, 2013 11:07 pm --

 

p.s. nie wiem o czym byla rozmo na poprz str,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, Dopsz widzieć.

Aranjani, Hem...w piątki zwykle koło 18-19 jestem dopiero w wadowicach,nim się dotoczę na wasze krakowskie włości,nim potem dotoczymy się na wasze włości okoliczne (ni uja nie wiem gdzie i jak do was dojechać),nim w sobotę się wywietrzeje :mrgreen:

Piątek to też dzień "przepalenia" po całym tygodniu roboty :pirate: ,poza tym spęd na śląsku jeszcze....

zastanowim się,albo wbijta na GG to pomyślim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×