Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki, kupiłem w końcu Grę Endera bo film pewnie obejrzę za kilka miesięcy jak będzie w hd i bardzo dobrze oceniany S.T.A.L.K.E.R. Piknik na skraju drogi

 

-- 29 lis 2013, 04:16 --

 

No ja ze snem dotąd nie miałem problemu, chyba się po prostu przestawiłem późno chodząc spać bo wątpię żeby to była zasługa fluo skoro nie czuję żeby mnie nakręcała, a trazodon biorę tylko w obawie przed impotencją po ssri, choć fluo jakby wyraźnie mniej osłabiał libido niż sertra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

silence_sadness, jak tam nocka dzisiaj? czemu wczoraj tak wczesnie wstawałaś? Szkoła praca?

 

-- 29 lis 2013, 04:20 --

 

Reiben, nie znam sie na tych wsztkich lekach. biore coaxil i polowke paro, ale paro bedzie szlo w odstawkę. przy tym coaxuli nie mam objawod odsawiennych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

silence_sadness, dla Masked_Man'a i tak jesteś śliczna :mrgreen:

 

-- 29 lis 2013, 04:42 --

 

ja sypiam prawie 6h a i tak mam podkrążone i przekrwione oczy, może chociaż ktoś pomyśli, że się intensywnie uczę albo pracuję, nie pewnie pomyślą, że ćpam :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, a na razie sama potrzebujesz świeżej krwi do pożywienia się :> A ile teraz ważysz, ja ogólnie jestem zdania, że przytyć to banał w porównaniu ze schudnięciem, jest tyle kalorycznych i nie sycących produktów teraz, chyba, że masz niesamowicie szybki metabolizm ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000, to właśnie gra jest tylko i książka pewnie napisana na podstawie tego uniwersum tak jak to jest też np. z powieściami w świecie Starcrafta czy nawet Crysisa, ale ludzie na lubimyczytać oceniają bardzo pozytywnie a jest nie opasła więc postanowiłem im zaufać. Też chciałem kiedyś pograć w Stalkera ale jakoś się nie wkręciłem, zresztą jak w żaden niemal fps, no i grafika nieco przestarzała już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, żebyś wiedział..

Ludzie narzekają na chudnięcie..

A ja narzekam na przytycie..

Całe życie narzekałam..

Nigdy w swoim życiu nie ważyłam więcej niż 47kg.. Nigdy..

Ale wtedy byłam młodsza, inna...

A jak byłam w stanie euforii, jadłam wiele, fast foodów u innego śmieciowego żarcia to ważyłam jakieś 43-44kg.

Moja najmniejsza waga to 39kg po prawie miesiącu bycia rośliną.. Jedzenia na siłę kilku kęsów aby na pusty żołądek nie brać leków..

Teraz wracając do życia. :mrgreen: ważę 41-42kg. :shock:

No nic tylko płakać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, taaa.. :mrgreen::mrgreen:

 

-- 29 lis 2013, 04:15 --

 

Reiben, ja wiem no ale na siłę nic nie zdziałam.. Rodzice byli szczupli.. Mama waży jakieś 60kg a 40-tkę ma na karku.. I fakt na figurę nie narzeka.

 

Jak wskoczy górka to i waga myślę,że się podniesie.. Niedużo ale może troszkę. Fajnie by było.

 

-- 29 lis 2013, 04:18 --

 

"Cześć jestem facetem : najpierw z Tobą poflirtuje , potem zawrócę Ci w głowie , będę z Tobą pisał bo przecież na początku tak trzeba , będę zaczepiał Twoje koleżanki i gadał z nimi o Tobie ,będę Ci kłamał , potem będę Cie zawracał w głowie do tego stopnia ze się we mnie zakochasz , uszczęśliwię Cie na jedną noc, ale na następny dzień będę Cie porostu ignorować , będę przychodził do Ciebie tylko wtedy kiedy nie będę miał przyjaciół , a teraz najlepsza partia tego jest że , nie możesz nic zrobić nic kompletnie nic , a wiesz czemu bo się we mnie zakochałaś , głupia dziewczyno...:"

 

:mrgreen::mrgreen: Rozbawił mnie ten kawałek tekstu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

silence_sadness, dam Ci rade jak sobie z tym radzic, polóż sobie koło łóżka cos do jedzenia, banany albo jabłka i jedz pisząc na forum nie zwracajac uwagi na jedzenie. Kiedys ta metoda doszedłem do dobrych rezlutatów, wciagnalem się w jedzenie. Wychodzac z domu weź sobie jabłko na drogę. stosuj zasade jedzenia przy okazji a nie jedzenia dla jedzenia. Wozilem jablka w aucie na siedzeniu, brałem kiefir na droge. Po 2 tygodniach zdrowo wygladalem na gębie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

silence_sadness, fajnie masz, że coś słodkiego obok. Ja ostatnio za dużo wydaję na łakocie, powinienem się uczyć gospodarności. Kiedyś może sam będę gospodarzem mieszkania i będę czuwał nad jego utrzymaniem.

 

Macie jakieś fajne tapety na pulpitach? Ja poszukuję zestawu tapet z Windowsa 98 i 95. Nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×