Skocz do zawartości
Nerwica.com

no nareszcie udalo sie ... czesc


atom

Rekomendowane odpowiedzi

Hej witam ładnie się wypada przywitać mam nerwice lekowa od 4 lat , przyzwyczaiłem się już do tego dziadostwa fajnie ze ktoś z użytkowników dał mi namiar na to forum poczytałem i postanowiłem sie zarejestrować ogólnie pozdrawiam wszystkich i wszystko :mrgreen: a i może znajde tego kto mi dal ten link jesli to przeczyta to proszę o jakiś kontakt byle by nie seksualny :mrgreen::mrgreen::mrgreen: chociaz przystojny z niego gość

 

Ps.wole kobiety ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ka_Po dajże spokój z tą trzecią osobą, znasz mnie trochę przecież :) :) a tak w ogóle to kolega pierwszy raz na forum a ty już że niby się coś tam z nim skontaktujesz, a tu nagle dodajesz wątek o seksualności:) oj coś kręcisz Ka_Po .. coś kręcisz..... :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ Ka_Po my się nie zrozumieliśmy :) ja oczywiście trochę sobie żartowałem :) i nie musisz od razu mieć cegiełki na twarzy :) :) :) a co do seksualności to nie mówiłem że mnie znasz od tej strony tylko prędzej od strony lękowej :) :) jak mówiłaś że ta trzecia osoba daje dużo do myślenia :) :) :) i to też był taki trochę mały żarcik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ka_Po ale na początek przestań już przepraszać :) bo tak, ja się nie gniewam :) i z facetami umiesz rozmawiać, w końcu piszesz z nimi na tym i innych forach ;)

Po co się męczyć? bo może być dobrze !!! Ka_Po! usłysz mnie może być dobrze, możemy być zdrowi i szczęśliwi przez samo to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć atom, miło poznać. Heh ja dla odmiany pewnie nie dałam Ci tego linka hihi... Podoba mi się Twoje poczucie humory. Zapraszam do rozmowy na forum. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×