Skocz do zawartości
Nerwica.com

seroxat z 20mg na 40mg. komuś pomogło??


Aneta22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Ja też choruje ... jestem z okolic Tarnowa ,czesto tu zaglądałam ale dopiero dziś sie zarejestrowałam. u mnie zaczeło sie od depresji 3 lata temu.. tak naprawde nie wiedziałam co sie ze mna dzieje. Rodzina, chlopak nikt ... dość szybko trafiłam do lekarza bo było ze mna naprawde źle. Zazywałam leki niestety krótko bo nie zostałam dokładnie poinformowana ile je nalezy przyjmować i za rok wróciło w mniejszym stopniu ale to też było tragiczne wtedy to zmieniałam ze 2 razy leki w końcu dostałam seroxat który zaczał działać po około miesiącu... Przed dwa lata do teraz zapomniałam o chorobie o nerwicy depresji ,zyłam normlanie aż do teraz ... niewiem czemu od tygodnia znów sie z tym męcze ,jest znowu bardzo źle... lekarka kazała mi brać 40mg seroxatu i zapisała inne leki tez ale ja narazie zwiekszyłam seroxat a tamtych nawet nie wykupiłam. Niechce znowu przechodzić przez piekło z nowymi lekami pozniej za niedługo je odstawiać i czuć sie zle przy tym chce by znów mój nastroj sie ustabilizował. Na minute nie moge odłaczyć od siebie złych myśli ... powoli sie poddaje. Mam wspaniała rodzine,narzeczonego i 22 lata ..... (( czy ktoś z was zazywa seroxat ???czy ktoś miał tak że w trakcie zazywania seroxatu 20 mg pogorszył sie jego stan,zwiekszył dawke i było lepiej???

 

Nie powielaj tego samego tematu w różnych działach. Do kosza//Amon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×