Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

czesc

mam takie pytanie: czy ktos z was zauwazyl u siebie (w przypadku facetow) lub u partnera (w przypadku kobiet), ze jest slabsza erekcja? Czy zauwazyliscie, ze penis jest sflaczaly? Lecze sie w sumie juz 8 lat, biore paroksetyne roznych firm (rexetin, seroxat, paromerck itp...) i generalnie jestem mlody (mam 30 lat), niestety moj penis w czasie erekcji to jest porazka! niestety nawet jak odstawie paroksetyne (sa okresy kiedy nie bore lekow bo jest okej) to wcale nie jest duzo lepiej.Normanie jestem w szoku. co prawda mojej dziewczynie to nie przeszkadza ale mi przeszkadza. Czy ktos z was zauwazyl cos takiego u siebie lub u partenera?

 

Pozdr. .

Szymon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to normalna reakcja na leki z grupy SSRI. U niektórych tak jest u niektórych nie. U mnie wszystko OK, a biorę Efectin czyli SRNI. Może warto zmienić na coś innego, bo wspomaganie się Viagrą to pudrowanie ospowych pryszczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na efectinie też mam pod tym względem normalnie, ale na seroxacie to była porażka. Zresztą głównie dlatego go zmieniłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie...jesli chodzi o Seroxat to faktycznie jak kilka lat temu go bralem to po prostu zero ochoty na seks i zero erekcji ... pamietam jak moja owczsna dziewczyna probowala obudzic mojega malego ;) heh

Teraz biore paroksetyne, ale innej firmy (ParoMerck) i w sumie jakos nie jest najlepiej jesli chodzi o erekcje, ale tez nie najgorzej....ale raczej kiepsko. Wsrod lekow, ktore bralem, to jest m.in. Efectin (nawet chyba dobrze dzialal) ale niestety nie pamietam jak wplywal na sprawy seksualne.

 

Tylko dziwna sprawa...bo jak powiedzialem o tym mojemu lekarzowi, ze jakos nie najlepiej w "tych sprawach", to facet mi powiedzial, ze to na pewno nie jest wina lekow, bo "one sa nowoczesne i nie powinny miec takich skutkow ubocznych".

 

No ale z tego co piszecie, to faktycznie moze to byc prze leki. Niestety nie moge sobie porownac jakby bylo bez paroksetyny, bo juz z dziesiec lat sie lecze z krotkimi tylko przerwami bez lekow jak byla jakas poprawa. No ale mysle ze to przez lekarstwa, wiec spoko. Tym bardziej, ze sprawdzilem sobie poziom hormonow (testosteron, prolaktyna, TSH, PSA itp....) i bylo w normie.

 

Pozdr. .

Szymon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×