Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam wszystkich


Salix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

choć wprawdzie jestem już na drodze do zakończenia mojego kilkuletniego piekła z nerwicą i depresją, moje zmagania wciąż jeszcze trwaja. To, co przecierpiałam, zrobiło niemałe spustoszenie w mojej psychice, postrzeganiu innych ludzi i siebie. Życie ciągle utrudnia mi niska samoocena. Wierzę, że odnajdę tu wsparcie cierpliwych, wyrozumiałych, a co najważniejsze - podobnych do mnie ludzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

choć wprawdzie jestem już na drodze do zakończenia mojego kilkuletniego piekła z nerwicą i depresją, moje zmagania wciąż jeszcze trwaja.

 

Tak... na poczatku listopada br, ledwo odstawilam tabletki, dostalam napadu lęku. Tak sie balam, ze aż chcialam ze soba skonczyc. Przy zyciu jednak przytrzymalo mnie to, ze jestem z Kimś, kto mnie kocha (chociaz caly czas jest dla mnie niepojęte, za co?). Zrozumialam, ze z moja psychika trzeba raz na zawsze zrobic porzadek i chodze teraz na prywatna terapie .(wczesniej chodzilam w innym miescie, ale malo pomogla) Nota bene, ciekawa sprawa z tą terapią, starczy, że zaplace, a ktoś poświęca mi uwagę, jakiej nie mam od innych osób... smutno sie troche robi :( ale chyba juz zawsze w moim zyciu bedzie smutek ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×