Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
aldara.35

Nie chcę nikogo straszyć,ale...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Kwiatki lepiej podlej,pewnie sucho mają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

No cóż za mało dopaminy w mózgu-parkinson, za dużo -schizofrenia...........

Najlepiej mieć w sam raz ! ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale czym straszyc? juz co jak co ale alzheimera to ja sobie nie wmowie na pewno!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No az mu dopamina wypłynęła :mrgreen:

Ja juz czuje ze go mam! :shock:

Do Ewa 125-na parkinsona to wsrod naszych wmowionych chorob nie wpadlismy,nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

aldara - no cale szczescie ze parkinson mi sie zawsze kojarzyl ze starszymi osobami. w naszym przypadku taka "niewiedza " pomaga! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Co to ludzie wymyślą, żeby mieś max ilość wyświetleń... Mnie z takich ciekawostek ubawił kiedyś do łez artykuł n/t powodującego raka jelit łącznego spożywania pomidorów i ogórków :lol: kulululu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hurrra,mozecie na mnie liczyc!!! :mrgreen:

A tak powaznie,nie uwazam ze ten artykul jest całkowicie pozbawiony sensu.Jest wiele chorob ktore przez lata leczone są jako nerwice a okazuje sie ze przyczyną nie zawsze jest psychika.Jest wiele chorob fizycznych ktore manifestują sie takimi samymi objawami,jak nerwice.Troche jest na ten temat w pozycjach Kępińskiego.

Nie chcę przez to powiedziec ze cierpimy na Parkinsona :D ale tak zupelnie beztrosko nie bagatelizowalabym roznych doniesień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To po to robi się badania żeby wykluczyć takie choroby i stwierdzić czy to nerwica... przecież :smile:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no dobra ale wiekszosc z nas to osoby bardzo mlode czasami nawet 16 letnie, nie przesadzajmy ze juz bysmy mieli jakies powazne chorobska wszyscy. realnym zagrozeniem moze byc borelioza, zwlaszcza jezeli ktos ma bole miesni i stawow i przebywa w miejscach gdzie sa kleszcze, ale parkinson... sorry ale to juz nikle prawdopodobienstwo bo to choroba starych ludzi (ok, w artykule jest napisane ze coraj mlodsi choruja ale nie az tak nagminnie, to sa wyjatki, poza tym parkinson charakteryzuje sie przede wszystkim triada objawow opisana w artykule m.in drzeniem rak i glowy)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No oczywiście ze macie racje.Po prostu trafiłam na artykuł i wkleiłam ,bo moze komuś da do myślenia,i zostanie w swiadomosci ze coś takiego jest możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi