Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co dzisiaj zjadłeś?


Raccoon

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, shadow_no napisał(a):

Ramen 🍜 

Chipsy

🤤

Jadłabym.

jednak o dziwo prócz chipsów 

 

ja dziś zostałam na zdalnym, na śniadanie zzarlam pol ciastka, ktorego nie dojadłam z wczoraj i kawusie, na obiad sobie szczelilam alio olio, wyszło jak zwykle zajebiste, a na kolacje zjem kanapke z jajkiem.

dziękuje za uwagę 😃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jadłam owsiankę z tym, co zwykle, a na obiad i na kolację to samo: makaron z sosem z pieczonych pomidorów i czosnku z parmezanem, posypane nasionami słonecznika i dyni. Niestety nie miałam już sałaty, bo zdechła. I jeszcze zjadłam owsiankę dla dzieci z tubki, na deser.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Krejzi1 napisał(a):

To jest to jakies takie bullet coś tam by Ann Lewandowska?😀

Nieee, keto 🙂 Choć tak, mówi się na to „kawa kuloodporna”. Ale to mi się źle kojarzy, bo byłem kiedyś na szkoleniu „bulletproof manager” i uczyli nas m.in. „pozafinansowej motywacji pracownika”, co wprawdzie uważam za bull, ale z końcówką -shit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×