Skocz do zawartości
Nerwica.com

lot samolotem a nerwica i lęk wysokości


rikq

Rekomendowane odpowiedzi

witam, prosze o rade, pilnie potrzebuje:(

niedlugo jade do szwajcarii i powrot mam samolotem, nigdy w zyciu nie lecialam a mam paniczny lek wysokosci (cudem uspokoilam sie wjezdzajac na sama gore w palacu kultury, przetrwalam ale bylo ciezko), do tego naczytalam sie ze osoby z jakimis schorzeniami, arytmiami i innymi nie moga latac, i oczywiscie byly tam wypisane wszystkie ktorych sie panicznie balam i wmawialam podczas mojej przygody z nerwica:( od miesiaca mialam migreny, a ze bolala mnie tylko jedna strona glowy to wmowilam sobie jakiegos raka, arytmie tez sobie wmowilam bo od czasu do czasu serce na chwile robi taka "przerwe", od czasu do czasu ciezko mi sie oddycha i teraz panicznie sie boje ze cos mi sie stanie podczas lotu:(( blagam, co zrobic zeby uniknac wiekszej paniki? jakies porady jak dac sobie rade podczas lotu? wyboru nie mam wiec licze na rady:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, miałam to samo panicznie bałam się lotu i miałam już odwołać wyjazd. Bo jak ja to przeżyje... a co jak nerwica zaatakuje w trakcie lotu. Wysokości tez sie boję. A jednak udało się.  Mało tego byłam zachwycona lotem. Oczywiście w pierwsza stronę było gorzej bo nie wiedzialm z czym się mierzę ale z powrotem juz na zupełnym luzie. Jak startujesz trochę wbija Cie w fotel, jakby coś w głowie się przewraca uszy się zatykają ale po chwili to mija .  Więc nie ma ma co się nakręcać  bo jak sama pewnie wiesz jak się nakręcamy jest sto razy gorzej. Pozdrawiam i życzę udanego lotu . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×