Skocz do zawartości
Nerwica.com

GAD - Agomelatyna vs. Bupropion


SHM

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.08.2023 o 13:33, Ulqa napisał(a):

Mój lekarz przepisał mi łącznie lek z grupy SSRI (Brintellix), lek z grupy NDRI (Oribion) i stabilizator nastroju  (Symla).  

Jakie masz dawki Brintellixu i Oribionu? Ja jestem od lipca na brintellixie bo przestała na mnie działać wenlafaksyna gdy zaliczyłam zapalenie oskrzeli w grudniu. Od tego czasu kombinacja az znowu cos zacznie działać. Na razie wszystko co robię to straszny wysiłek psychofizyczny. Nie mam sił i bym spała dzień i noc....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynałam od mniejszych dawek czyli 10 mg Brintellix, Oribion 150 mg. Po 2 tygodniach podwojenie dawki. Ale to wszystko indywidualnie, zależy od reakcji organizmu. Ja nie miałam żadnych nudności czy zawrotów głowy na początku, tylko od razu mi to kopa dało.
Ta niemoc fizyczna jest najgorsza, życie przecieka między palcami. Mam nadzieję, że ci się niedługo polepszy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałam: najpierw weszłam na 20 brintellixu i dodałam 300 bupropionu  a później 10 brintellixu- na 20 miałam jazdy z nastrojem i dziury w mózgu, szłam gdzieś i po chwili nie wiedziałam po co itd- nawet z pokoju do pokoju.... na 10 pozostały dziury, gdzieś schowałam klucze do biura i dowód rejestracyjny od samochodu nic nie mogę znaleźć. W pt byłam u psychiatry i wróciłam do venlafaksyny- zapytałam się czy z 10 brintellixu mogę od razu wejść na 75 venli a nie schodzić do minimum i od minimum zaczynac, ale nie zapytałam czy mam odstawić bupropion - od soboty jestem na 300 bupropion i 75 venli- dużo spie, ale jest w mózgu jaśniej,,,, czuję też ból w mięśniach codziennie inny- tak u mnie schodzi z moich mięśni napięcie - za pierwszym razem tak samo było...:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×