Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam problem ciężki do opisania.


lelon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Forumowiczów, przychodze z pewnym pytaniem, a mianowicie , co zrobić  jeśli ciągle sobie coś wmawiam, że np. Coś zrobię to poczuje,, ulgę " Jestem tego świadomy, mimo to ulegam tym myślom, szukam różnych chorób które pasują do mojego braku energii, i sam właściwie nie wiem czy sobie tego nie wmawiam, leczę się od kilku lat SSRI, wielokrotnie przerywalem leczenie. Pozdrawiam i dzięki z góry za odpowiedź. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lelon napisał:

Witam Forumowiczów, przychodze z pewnym pytaniem, a mianowicie , co zrobić  jeśli ciągle sobie coś wmawiam, że np. Coś zrobię to poczuje,, ulgę " Jestem tego świadomy, mimo to ulegam tym myślom, szukam różnych chorób które pasują do mojego braku energii, i sam właściwie nie wiem czy sobie tego nie wmawiam, leczę się od kilku lat SSRI, wielokrotnie przerywalem leczenie. Pozdrawiam i dzięki z góry za odpowiedź. 

A co na to lekarz? Myślę że on najbardziej będzie wiedział. 

Ja wyszukuje sobie też często choroby i sobie potrafię to wmówić 🤦

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lelon napisał:

Witam Forumowiczów, przychodze z pewnym pytaniem, a mianowicie , co zrobić  jeśli ciągle sobie coś wmawiam, że np. Coś zrobię to poczuje,, ulgę " Jestem tego świadomy, mimo to ulegam tym myślom, szukam różnych chorób które pasują do mojego braku energii, i sam właściwie nie wiem czy sobie tego nie wmawiam, leczę się od kilku lat SSRI, wielokrotnie przerywalem leczenie. Pozdrawiam i dzięki z góry za odpowiedź. 

Czy za poczucie „ulgi” rozumiesz poczucie bycia zadowolonym , szczęśliwym ? Na zasadzie , jeszcze nie teraz ale jak zrobie to i to , to będę szczęśliwy ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Robinmario właśnie  próbuje nawet na siłę robić rzeczy ,które sprawiały mi przyjemność, nie chce mi się nawet sluchac czasem muzyki, bo przygnębia mnie,, pustka " , a jeszcze niedawno skończyłem robić płytę muzyczna. Budzę się i mówię do siebie, że mam energię, a czuje się jak wrak człowieka.

Ciągle szukam wyjaśnienia dla tego stanu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lelon ja miałem intensywne pierwszą połowę roku , w pracy dużo się działo , zarywałem weekendy , mało odpoczywałem , adrenalina zrobiła swoje , później była intensywna wycieczka , mało snu a więcej wina 🙂 później adrenalina zeszła i organizm przypomniał , że nie warto go tak eksploatować . Energia spadła , pojawiło się dużo smutku , niechęci do działania . Też szukam wyjaśnienia ale chyba jest ono w moim wcześniejszym postępowaniu . Nakupiłem witamin , odstawiłem alkohol , staram się wysypiać , biorę wenlafaksyne , staram się więcej ruszać i mam nadzieje , że ten stan minie . Przebadałem się ale nic nie znalazłem . Psychoterapia też mi pomaga . U mnie jeszcze odwlekanie wszystkiego na później też daje kiepskie rezultaty . 

Edytowane przez Robinmario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Robinmario napisał:

@lelon ja miałem intensywne pierwszą połowę roku , w pracy dużo się działo , zarywałem weekendy , mało odpoczywałem , adrenalina zrobiła swoje , później była intensywna wycieczka , mało snu a więcej wina 🙂 później adrenalina zeszła i organizm przypomniał , że nie warto go tak eksploatować . Energia spadła , pojawiło się dużo smutku , niechęci do działania . Też szukam wyjaśnienia ale chyba jest ono w moim wcześniejszym postępowaniu . Nakupiłem witamin , odstawiłem alkohol , staram się wysypiać , biorę wenlafaksyne , staram się więcej ruszać i mam nadzieje , że ten stan minie . Przebadałem się ale nic nie znalazłem . Psychoterapia też mi pomaga . U mnie jeszcze odwlekanie wszystkiego na później też daje kiepskie rezultaty . 

Właśnie też zakupiłem i rutinoscorbin , multi witaminę oraz kompleks witamin, jakos chyba nie skutecznie, lub nie tego przyczyną , od wczoraj włączam znowu orizon 0,5 mg przed snem zobaczymy jakie da rezultaty 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Robinmario napisał:

@lelon ja miałem intensywne pierwszą połowę roku , w pracy dużo się działo , zarywałem weekendy , mało odpoczywałem , adrenalina zrobiła swoje , później była intensywna wycieczka , mało snu a więcej wina 🙂 później adrenalina zeszła i organizm przypomniał , że nie warto go tak eksploatować . Energia spadła , pojawiło się dużo smutku , niechęci do działania . Też szukam wyjaśnienia ale chyba jest ono w moim wcześniejszym postępowaniu . Nakupiłem witamin , odstawiłem alkohol , staram się wysypiać , biorę wenlafaksyne , staram się więcej ruszać i mam nadzieje , że ten stan minie . Przebadałem się ale nic nie znalazłem . Psychoterapia też mi pomaga . U mnie jeszcze odwlekanie wszystkiego na później też daje kiepskie rezultatyrezultaty

Daj znać @Robinmario jak z efektami , sam juz nie wiem czy to lenistwo czy faktycznie jest coś na rzeczy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×