Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Od roku leczę się antydepresantami, według dokumentacji medycznej na ZOK (nerwica natręctw), jednak pobocznie również odczuwałem stany przygnębienia i braku motywacji (słomiane zapały), wahania nastroju i brak sensu życia / utracenie zainteresowania czymkolwiek.

Nerwice natręctw udało się wyleczyć, z tego co zauważyłem po roku, jedyne co zostało to brak motywacji i wahania nastroju. Bywa tak, że kilka dni jestem zmotywowany do zrobienia rzeczy które odkładałem wcześniej i patrzę pozytywnie w przyszłość, a nagle bez większego powodu następnego dnia przez kilka kolejnych dni brak motywacji i brak sensu życia.

W czym "tkwi problem" według Was? Pytam, bo zbliża mi się zaraz kolejna wizyta u psychiatry i chcę wiedzieć jak z nim rozmawiać w tej kwestii. Czy to bardziej problem dopaminowy w tym przypadku?

Moja historia leczenia:
- escitalopram przez 3-4 miesiące (10-15mg)
- wenlafaksyna (2 miesiące) - totalne dno + bupropion (biorę cały czas od 7 miesięcy)
- wortioksetyna od 5 miesięcy (20mg) + bupropion (300mg)

Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam!;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×