Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam wszystkich


bangs123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 28 lat i z nerwica męczę się już 7 lat.moim zdaniem nerwica u mnie wzieła się z dzieciństwa ciągłe kłótnie alkohol.gdy chciałem się wygadać z problemów nie miałem tego w domu to szłem do kolegów i piliśmy.pózniej już było coraz gorzej nie skończyłem szkoły musiałem iść do pracy na budowę problemy z prawem piłem przez 10 lat i brałem narkotyki co jakiś czas byłem coraz bardziej agresywny i nieobliczalny w końcu trafiłem na odwyk.nie piłem 1,5 roku wziołem się za siebie dieta siłownia nawet ale w końcu coś pękło we mnie gdy poznałem dziewczynę.okazało się że miała dzieci i to mnie przerosło i znów wpadłem w nałóg do takiego stanu że myślałem że zwariuje.obecnie nie pije 6 miesięcy,pracuje na 3 zmiany trenuje dużo.a miałem też wypadek samochodowy dosc poważny,sprawy w sądzie itp.

Moje objawy duszenie w klatce,nudności,uczucie duszenia,zgaga,drętwienie nóg i rąk,uczucie zawału,wylewu,zmęczenie,bóle głowy,gula w gardle,plamy przed oczami,bóle brzucha takie że czasem myśle że coś się chce wydostać z niego,przejmuje się wszystkim,boje się że coś mi się stanie albo bliskim,nogi z waty,ataki paniki miałem 10 razy w życiu,ogólnie nie daje rady miałem próbę samobójczą,płacze w samotności udaje normalnego a tak naprawdę w środku ruina.leki brałem raz w życiu i nie pomogły,miałem kuracje ziołową nie byłem u psychiatry próbuje wygrać z tym hujostwem czasem jest lepiej a czasem mam ochotę zapaść się pod ziemię.pozdrawiam wszystkich nerwicowców nie dajmy przejąć kontroli nad naszym życiem

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.05.2021 o 12:52, Lilith napisał:

Witaj na Forum. Dużo przeszedłeś. MAm nadzieję, że wygrasz walkę. Tego Ci z całego serducha życzę.

Witam a powiesz mi jak z tym walczyć bo mnie znów dopadło boje się  wszystkiego a na forum nie byłem bo znów wpadłem w nałóg a rodzina nie rozumie nie mam u nich wsparcia z góry dziękuję 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×