Skocz do zawartości
Nerwica.com

MIRTOR NA OCD natrętne myśli


Lola12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Czy ktoś z Państwa leczył się Mirtazepiną ( Mirtor ) na OCD? Konkretnie chodzi o natrętne myśli i lęki które nie dają żyć . Wcześniej brałam różne inne leki ale tylko z gorszym skutkiem . Mianowicie Duloksetyna, Wenlafaksyna, Fevarin i można tak wymieniac .  Każdy z tych leków powodował pogorszenie A nie polepszenie . Obecnie  niecały tydzień na mirta, Ale nigdzie nie znalazłam informacji, ze działa ona na natręctwa . Czy możecie mi coś powiedzieć ? Bo każdy dzień to walka. Tak bardzo chciałabym żyć normalnie bez tych chorych musli 24na dobę. 

Edytowane przez Lola12
**myśli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałem Fevarin, który nie działał na mnie przeciwlękowo, choć nie brałem jego dużej dawki bo ledwo 100mg. Duloksetyna przeciwlękowo działała na mnie fajnie, tylko musiałem ją odstawić bo z wątrobą miałem niedobrze w wynikach badań i biegunki straszne. Wenlafaksynę też brałem, ona nasilała mi lęki jednak nie brałem jej samej tylko z Ketrelem bo lekarz się uparł, więc o wenlafaksynie nie mogę się wypowiedzieć.

 

Wiesz to nie musi być wina leków ale też twoja. Bo wiesz ja choruję na zaburzenia lękowo-depresyjne już długo, bo mój lekarz ciągle przepisywał mi leki i nie było dobrze. Okazało się, że podstawą jest psychoterapia. Trzeba też umieć się samemu uspokoić, bo wiesz nawet jak leki stłumią ci te lęki to one będą wracać inną drogą - jak nie w dzień to w nocy możesz mieć koszmary. Niestety podświadomość jest silniejsza. Chodzisz na psychoterapię jakąś? Możesz też chodzić na terapię dzienną do szpitala, która jest dedykowana pacjentom z nerwicą.

 

Bo wiesz piszesz tylko o natrętnych myślach i lękach, nie masz innych objawów? Jaką masz diagnozę? Ale też traktuj odpowiedzi na forum jako sugestie a nie jakieś "złote rady". Wiem, że nerwica to straszna rzecz, ale niestety psychoterapia jest przy niej konieczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×