Skocz do zawartości
Nerwica.com

A'la wprowadzenie


Nie wiem, Ktoś?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

To jest mój pierwszy post i sam nie wiem po co go w ogóle pisze...

Mam ogromny problem, bo... 

Chciałbym jakoś odmienić swoje życie, ale nie wiem jak 😕

Wiele osób mi tłumaczy jak żyć... Bo sam nie wiem. Właściwie mało wiem no i najlepszym rozwiązaniem jest znalezienie pracy. Tyle, że dzwoniłem do urzędu i nic dla mnie nie ma :(

Czasami mam momenty, gdzie boje się, że wszyscy mnie prześcigną... Że muszę mieć dużo kasy, bo inaczej nikt mnie nie będzie lubił. Trochę to skomplikowane, ale cóż... Miałem przeokropne ataki paniki, ale na szczęście ten etap już przebrnąłem. Czasami jednak czuje jakbym miał kolejny atak kiedy myślę, że jestem biedny... Kiedyś dużo paliłem mj, ale coś zmieniło we mnie. Nie mam myśli w głowie, jakiś taki głupszy się zrobiłem. Moje rozmowy z ludźmi opierają się na tym, że ich nie ma 😀

Dzisiejsza sytuacja sprawiła, że nie idzie z kimś się spotkać

Przepraszam, że pisze niespójnie, czy ktoś jest w podobnej sytuacji co Ja? Co zrobić? 😇

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj, generalnie zarabianie dużej kasy nie jest potrzebne, żeby być szczęśliwym. Jak będziesz szukał pracy to w końcu jakąś znajdziesz. Może masz trochę za duże wymagania od siebie?

 

Z ciekawości jak to się stało, że przeszły Ci ataki paniki? Brałeś jakieś leki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba musisz zacząć od podniesienia samooceny, pracy nad sobą aby być zadowolonym z siebie - wtedy już reszta się jakoś potoczy, nie mamy wpływu na wiele rzeczy w życiu, a tu gdzie mamy to coś trzeba robić. Nie martw sie prędzej czy później znajdziesz pracę 🙂 I nie skupiaj się na rzeczach materialnych, bo one mogą zniknąć nim się obejrzysz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×