Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
tomekwc

Problem z przedwczesnym wytryskiem

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 19 lat. Od niedawna zacząłem współżycie z moją dziewczyną. Problem jest taki, że zanim jeszcze do czegoś konkretnego dojdzie pojawia się orgazm i jest koniec. Kompletnie powietrze uchodzi i już nie mam ochoty na cokolwiek. Jak sobie z tym radzić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Terapia u seksuologa. Ewentualnie jakieś srodki na wydłużenie wytrysku jak prezerwatywa (durex ma specjalne z płynem) czy chusteczki orgasm control wipes.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No. A seksuolog będzie pieprzył że rzygać się chce. Co innego lekarz, może dać jakiś ssri i wtedy owszem to może pomóc. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bez przesady. Młodemu chłopakowi proponujesz wizytę u seksuologa? Daj sobie spokój. Bardzo wiele osób w tym wieku ma pewne problemy z przedwczesnym wytryskiem i jest to w zasadzie norma.

Ja bym spróbował na początku:
masturbacji przed stosunkiem oraz innych tego typu świczeń

Stosowałeś może jakieś środki spowalniające wytrysk? Na przykład żele czy prezerwatywy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masturbacja już próbowałem, jej efektem jest to, że siada całkiem ochota na seks. Tak jakby zeszło ze mnie powietrze.
Jeżeli chodzi o środki, tabletki etc to jeszcze nic takiego nie stosowałem. Mam wątpliwości co do ich działania.
Podobno są też jakieś ćwiczenia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proponuje mu wizytę ponieważ seksuolog zaleci odpowiednie ćwiczenia. Onanizm nie jest tu wyjściem bo nie dość że nie poprawi sytuacji to jeszcze się chłopal uzależni. Geniuszu będzie się sam leczył?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niech Ci seksuolog przepiszę Parogen. Weźmiesz 2h przed stosunkiem i powinno być ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dwie to mało. Lepiej dapoksetyne większa przewidywalność. A najlepiej kilka razy pod rząd. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tyle,że to niekoniecznie musi byc choroba. Może po prostu chłopak tak ma i musi troche poćwiczyć. Początki bardzo często są właśnie takie.
Możesz kupić sobie gumki Durex Performa. Przedłużające stosunek.

Ewentualnie jeśli nie używacie gum to proponuję chusteczki OC Wipes. Są nasączone srodkiem, który przedłuża stosunek. Moe Ci kobieta wsmarować w penisa na przykład w ramach gry wstepnej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie. Seksuolog ma leczyć zaburzenia a przedwczesny wytrysk w tej sytuacji to fizjologia tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy te chusteczki działają podobnie do prezerwatyw - np Durexów z żelem znieczulającym ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No coś w stylu durexów . Ja wolę bo jednak jest z nimi przyjemniej niż w gumie ( kwestia gustu ale sam nie przepadam za prezerwatywami, wolę bez).
Znieczulaj Ci trochę penisa. Chociaż może to i trochę złe określenie.

Czujesz tak jak zawsze ale po prostu masz większą kontrolę. Problem jest trochę z dostępnością bo trzeba zamawiać przez internet ale moim zdaniem warto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi