Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Fabis

Problem z zazywaniem leków

Rekomendowane odpowiedzi

Biorę rispolept i Olanzapine mam skutki uboczne takie jak lęk, strach przed ludźmi,  paraliż ciała, dziwne myśli mam problem ponieważ już od roku tak się czuje nie wiem co robić czy lekarz powinien mi przypisać inne leki 

Edytowane przez Fabis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.10.2019 o 16:53, Fabis napisał:

już od roku tak się czuje nie wiem co robić czy lekarz powinien mi przypisać inne leki

A czy w ogóle próbowałeś o tym rozmawiać ze swoim lekarzem? Nie powinien tego tak zostawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co opisujesz to typowe efekty uboczne olanzapiny. Porozmawiaj o tym z lekarzem. Może pora aby zmienił twoje leki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.10.2019 o 16:53, Fabis napisał:

Biorę rispolept i Olanzapine mam skutki uboczne takie jak lęk, strach przed ludźmi,  paraliż ciała, dziwne myśli mam problem ponieważ już od roku tak się czuje nie wiem co robić czy lekarz powinien mi przypisać inne leki 

Zażywałem Ranofren (zamiennik). Bez zmian. Lekarz przepisał mi Sulpiryd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×