Skocz do zawartości
Nerwica.com

Strach i złość


Kas84

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem po 30 i wychowuje samotnie dzieci. Przebywam poza granicami kraju i spotykam się od dłuższego czasu ze starszym ode mnie mężczyzna,  który jest zarazem szefem w firmie,gdzie pracuje. Sam związek nie jest powodem mojej złej kondycji psychicznej ,aczkolwiek otoczenie, w którym się znajduje.  Przeszłam traumę spowodowaną przez współpracowników, złe traktowanie, wyzwiska i publiczne wyśmiewanie ( daleko zanim zaczęłam się spotykać z szefem). Na dzień dzisiejszy została garstka z osób z tamtej grupy. Znajduje się w niej jedna kobieta(innej narodowosci),  której kiedyś chciałam pomóc i stanełam w jej obronie dwukrotnie , po czym oberwało mi się wystarczająco mocno. Mój problem polega na tym, że choć bardzo się staram być ok to jakos  nie wychodzi. Wszystko co jest związane z tą osobą doprowadza mnie do nerwicy.  Choć minął rok czuje niesamowity ból  po rozczarowaniu osobami ,z którymi pracowałam ,podwójne tą kobietą. Mieszkanie z nią, praca z nią , słuchanie jej, obserwowanie jej postępowania powoduje,że czasem nie daje rady i kłóce się przez to ze swoim partnerem. Próbowałam sobie z tym poradzić sama , byłam szczera i rozmawiałam z nią o tym co mnie boli. Nie pomogło mi.Nie wiem jak sobie z tym poradzic. Prawdziwy spokój odzyskuje dopiero Kiedy wyjezdza na jakiś czas i wiem,że jej nie ma. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×