Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problemy psychiczne depresja,nerwica


Tomek1996

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystkim mam na imie Tomek mam 22lata i chcialem siegnac po porade ewentualna pomoc otoz od grudnia 2017 roku zmagam sie z problemami psychicznymi zaczelo sie to od mojego rozstania z dziewczyna po 3 letnim zwiazku opisze swoje odczucia ktore towarzysza mi od w/w czasu mam problemy z odzywianiem sie,moja zdolnosc intelektualna drastycznie spadla otepienie,poczucie winy,straszne walenie w klatce piersiowej,natretne zle mysli,obawy przed przyszloscia,nie umiejetnosc radzenia sobie w trudnych sytuacjach,odizolowanie od swiata czuje sie w kazdej sytuacji sflustrowany,zdezorientowany,i zagrozony jeszcze troche by tego bylo lecz nie chce was zanudzac od czasu kiedy mam takie objawy probowalem z tym walczyc i probowac wielu rzeczy np chodzilem na basen,zapisalem sie swego czasu na silownie,probowalem wychodzic do ludzi szego czasu pracowalem teraz wiaze ledwo koniec.z koncem moje problemy psychiczne poprostu nie pozwalaja mi normalnie funkcjonowac w.spoleczenstwie ratowalem sie roznymi antydepresantami jak np escilopram actavis 10mg,asentra 50mg,pramolan 50mg,atarax na sen i chyba triticco ciezki temat z tymi lekami dosc sporo czasu bralem te leki i nic nie pomagaja nieraz jest ze mna tak ze wypelnia mnie zupelna euforia stan emocjonalny i psychiczny jakby sie poprawial naprawde ze wszystko jest ok pozniej bumm mega dolina i tak jak pisalem z tymi objawami naprawde nie mam juz sily zyc ludzie normalni spotykaja sie rozmawiaja chodza na imprezy maja zainteresowania a ja.? Zamiast zrobic cos w kierunku zeby bylo lepiej wolalbym wegetowac.choc nie raz naprawde probuje znaczy ciagle probuje cos robic wykonywac proste czynnosci i wgl ale naprawde ciezko mi nie daje juz po prostu sobie rady smutne ze czlowiek nie moze sobie poradzic z wlasna psychika nigdy nie spodziewalem sie ze bede musial wchodzic na forum i wgl ze takie cos moze mi sie przytrafic zawsze uwazalem sie za silnego czlowieka jednak okazalo sie zejestem slaby psychicznie prosze o pomoc moze ktos jest w podobnej sytuacji moze ktos wyszedl z tego kazda opinia wypowiedz czy pomoc bedzie dla mnie bardzo wazna sorry ogolnie jezeli zdania sa jakos nie sklejone albo za jakies bledy momentami mam tez wrazenie ze nie wiem juz co gadam dziekuje za zrozumienie pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz problem w nawiązywaniu takich relacji i Cię to męczy to może spróbuj napierw przez internet? Spróbuj napisać do jakiejś dziewczyny i pozwolić jej zdobyć swoje zaufanie najpierw pisząc. ;) Próbowałeś wyjść do ludzi - nie wyszło, mówi się trudno. Spróbuj inaczej! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×