Skocz do zawartości
Nerwica.com

O czym nie mówić kobietom- czyli jak nie podrywać dziewczyn


carlosbueno

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi sie, że jak ktos chce założyć rodzine, to to co piszesz bedzie miec duze znaczenie..

Ale jak ktos nie chce miec dzieci, to juz na luzie... Sama jestem na etapie, że ze względu na wiek podjelam decyzje, ze nie bede probowala zalozyc rodziny. I nagle problemy typu zarabia mniej ode mnie nie maja znaczenia.. Wazne, ze nie jest bezrobotny tylko obrotny, ze stara sie, zalezy mu itd. Jesli ktos bylby dlugotrwale bezrobotny, to rzeczywiscie mogloby go wykluczyc z kandydatow na ziwazek teraz, bo lubie czasem gdzies pojechac albo posiedziec na miescie (kazdy placi za siebie, ale co jak kogos nie stac zeby zaplacic za siebie ?). Ale jak bylam studentka nie przeszkadzali mi bezrobotni bo sama nie mialam pieniedzy i pilo sie w parku. Chodzi o styl zycia, zeby mogl byc chociaz troche podobny, bo w zwiazku fajnie jak sie duzo rzeczy razem wspoldzieli.

Tego ze ktos jest prawiczkiem w sumie nie widac. Ale nie wiem czemu ci z prawiczkow, ktorych spotkalam, zawsze musieli to obwiescic na poczatku znajomosci. Dla mnie informacja bez znaczenia. Liczy sie, czy ktos mnie kreci, a seks w wersji podstawowej nie jest fizycznie tak skomplikowany.....

 

Edytowane przez rdzaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, rdzaa napisał:

Jesli ktos bylby dlugotrwale bezrobotny, to rzeczywiscie mogloby go wykluczyc z kandydatow na ziwazek teraz, bo lubie czasem gdzies pojechac albo posiedziec na miescie (kazdy placi za siebie, ale co jak kogos nie stac zeby zaplacic za siebie ?).

Ja byłem kiedyś ponad 2 lata bezrobotny i płaciłem nie tylko za siebie, ale za kobietę również, bo miałem oszczędności.  Teraz tez bym mógł parę lat się poobijać i po podróżować po świecie z tego odłożyłem  na czarną godzinę😊, także nie zawsze bezrobocie równa się brak finansów. Chodziło mi raczej o to że wstyd być bezrobotnym, to urąga męskości  zwłaszcza dzisiaj przy niedoborze pracowników. 

 

20 godzin temu, rdzaa napisał:

Tego ze ktos jest prawiczkiem w sumie nie widac. Ale nie wiem czemu ci z prawiczkow, ktorych spotkalam, zawsze musieli to obwiescic na poczatku znajomosci. Dla mnie informacja bez znaczenia. Liczy sie, czy ktos mnie kreci, a seks w wersji podstawowej nie jest fizycznie tak skomplikowany.....

Pewnie chcieli mieć to szybko z głowy, bo to straszna ujma dla faceta nim być, a tak by ich to mogło długo  uwierać i bali by się że niepotrzebnie stracą czas na Ciebie jakbyś tego nie zaakceptowała.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×