Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy jeszcze kiedyś będę szczęśliwa?


Myszka97

Rekomendowane odpowiedzi

Witam piszę tu ponieważ bodajże mam nerwicę lękową. Nie wiem co nam że sobą już zrobić trwa to już około 3miesiace . Zaczęło się od tego że jechałam z koleżanką autem i nagle dostałam jakby ataku ból serca uczucie że zaraz zemdleje gdy dojechałam do domu ledwo doszłam w nocy czułam jakbym miała umrzeć. Na następny dzień było lepiej ale wcale nie dobrze od tamtego czasu codziennie czuje się dziwnie. Od tego czasu mogę wychodzić tylko przed blok i to na chwilę bo mam wrażenie że zaczyna kręcić mi się w głowie boje się że zaraz zemdleje do tego dostaje duszności lekkich i nagle moje serce bardzo mocno mi bije. Od tego czasu tak naprawdę nie mam kontaktu ze światem. Nie mogę nawet wyjść do sklepu czy porozmawiać z sąsiadami . W domu czuje się dobrze ale gdy tylko chce wyjść od razu jest atak. Proszę pomóżcie nam 22 lata a wydaje mi się że już nigdy nie wyzdrowieje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co opisujesz wygląda na typowy napad paniki przy zaburzeniach nerwicowych. Tez to przeżyłem, tak jak wiele innych osób tutaj. Jeśli pytasz co dalej, to droga zwykle wygląda mniej więcej tak samo: idziesz do lekarza pierwszego kontaktu, mówisz o objawach, zwykle dostajesz wtedy skierowanie na zrobienie kilku badań, bądź skierowanie do lekarza specjalisty, i jeśli te badania wykluczają podłoże fizyczne niedomagań, to zostajesz skierowana do lekarza psychiatry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×