Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Abigail_1Sm25

Zbanowani użytkownicy

Rekomendowane odpowiedzi

To jest wątek, który będzie służył dyskusji o banach i ostrzeżeniach. 

 

Nawiazuję teraz do wczorajszego trwałego zbanowania użytkowników @SarkastyczneSerce, @arahja7, @zdrajca, @Karalajna, @KotJaroslawa. Osobiście bronię wyłącznie Arahji, którą poznałam osobiście. Problem dotyczy  tak naprawdę niepoinformowania reszty użytkowników forum, a następnie ucinania ich pytań, zamykania wątku, przenoszenia postów do kosza. Generalnie - przejrzystości i wolności wypowiedzi.

Tutaj też Ekipa może (jeśli zechce) umieszczać takie informacje w przyszłości, aby zadbać o takie poinformowanie. 

Głęboko liczę na to, że @Lilith uwierzysz mi, że nie robię tego, żeby walczyć z Tobą. Dostaję kolejne PW. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Abigail_1Sm25 moim zdaniem trochę przesadzasz, bo jeśli się spotkaliście na zlocie, to powinniście się wymienić kontaktami z @arahja7 , nie rozumiem po co tak o to walczysz?

Edytowane przez distorted_level68

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekipa zastrzega sobie prawo do nałożenia na Użytkowników ograniczeń w tworzeniu wątków, gdy uzna, że dany Użytkownik tworzy wątki, w których notorycznie pojawiają się kłótnie i spam. "Zaśmiecanie" poszczególnych działów i brak reakcji na prośby Ekipy o ograniczenie ilości nowych wątków skutkuje ostrzeżeniem. Ekipa Forum może nałożyć na danego Użytkownika zakaz wypowiadania się w wybranym wątku. Decyzja o nałożeniu ograniczeń leży w gestii Ekipy i nie podlega dyskusji. W przypadku niedostosowania się do ograniczeń, Użytkownik może otrzymać ostrzeżenie do bana włącznie.
 
W przypadku upomnienia słownego i braku reakcji Ekipa ma prawo zastosować dalsze środki w postaci ostrzeżeń, tymczasowego bana, bądź trwałego bana. Wybór danego środka leży w gestii Ekipy. Podważenie przez Użytkownika przyznanego upomnienia słownego bądź ostrzeżenia jest równoznaczne z przyznaniem kolejnego ostrzeżenia. Wobec Użytkownika, który kwestionuje publicznie decyzję Ekipy zostaje wyciągnięta konsekwencja w postaci ostrzeżenia do bana włącznie. Ewentualne wątpliwości oraz odwołania od decyzji Ekipy przyjmowane są jedynie w prywatnych wiadomościach skierowanych do któregoś z członków Ekipy. Kwestionowanie wątpliwości nie jest równoznaczne z wycofaniem czy zniesieniem przyznanych ostrzeżeń.
 
Użytkownik może zostać usunięty z Forum, jeśli jawnie nie łamie powyższych punktów Regulaminu; w przypadku, gdy treści, które zamieszcza stanowią prowokację do kłótni, są przyczyną permanentnych"słownych przepychanek". Użytkownik może zostać usunięty z Forum również wtedy, gdy w dużej części treści odbiegają od głównych tematów wątków (określane jako "nie na temat", "off - topowe") oraz jeśli nie stosuje się do poleceń Ekipy.

Fragment Regulaminu zaakceptowanego przy rejestracji. Myślę, że wyjaśnia on wszystkie wątpliwości oraz zamykanie tematów. Ochłońcie, bo jeśli chcecie o czymkolwiek dyskutować, to nie w ten sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×