Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
nika7779

Witam

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie jestem tutaj od kilku dni, ponieważ lekarz neurolog stwierdził u mnie nerwicę i dał lek, który różnie na mnie działa, a do tego nie mam ani jednej osoby,żeby z nią porozmawiać i uzyskać wsparcia. Liczę na Was tu obecnych,że ktoś mnie zrozumie, bo jestem samotna w tłumie ludzi:(((

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej 🙂 Też choruję na nerwicę lękowa z atakami paniki . Miałam bardzo silne ataki .Lecz dzięki odpowiednim lekom ustąpiły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witaj. Dobrze mieć bliskich ludzi, ale nieskończenie lepiej mieć relację, kontakt, więź z doskonale Dobrym i Wszechmogącym Jezusem który panuje nad całym wszechświatem i wszelkim stworzeniem. Obejrzyj sobie dokument naukowy : " BÓG CUDÓW lektor"

, 10 lat temu lękałem się nieznanych ludzi, tłumów ludzi, nowych sytuacji itp a na ciele byłem zdrowy. 2 lata temu miałem wypadek - amputowana ręka ale mam pokój ducha, nie lękam się tego co kiedyś. Ufam JEZUSOWI który mnie umacnia i czytam Biblię ... " Choćbym nawet chodził doliną cienia śmierci, zła się nie ulęknę, bo ty jesteś ze mną " - Psalm 23:4 Biblia .... "  ja jestem z wami przez wszystkie dni " - Ewangelia Mateusza 28:20

, pozdrawiam Dominik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj! Też mam nawrót nerwicy i depresji od ponad tygodnia  biorę lek który też różnie na nie działa. Jeśli chcsz naisz do mnie wiad. prywatną to pogadamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, witaj na forum 🙂 

Jak masz jakieś problemy, pytania, lub chcesz po prostu pogadać to pisz 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witaj i rozgość się ,wszyscy mają tu podobnie,trzymajmy się razem ,życie jest trudne,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi